Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, iş hayatında başarının ve yükselmenin işaretidir. Rüyasında asansöre binen bir kişi, amacına doğru çıktığı bir yoldadır. Asansöre binmesi, bu işteki tüm dikkatini bu konuya vermesi manasına gelmektedir.

Rüyada asansöre binmek, asansör ile aşağıya mı yoksa yukarıya doğru mu hareket ettiğine göre anlam değişikliğine uğramaktadır. Bir kişinin hem yukarı hem de aşağı yönde zorlanmada istediği yöne gitmesi, karşısına çıkacak olan zorlukların az olmasından kaynaklanmaktadır. Kişi istediği hedefe daha rahat gidecektir.

Rüyada Asansöre Binip Yukarıya Çıkmak

Rüyasında asansöre binen bir kişi, yukarıya doğru çıkıyorsa girdiği yolda başarılı olacaktır. Bu başarı hem iyi bir arkadaş çevresine hem de maddi kazanca dönüşecektir. Rüyada asansöre binerek üst katlara çıkmak, hem maddi hem de manevi yönde kazanca işarettir.

Rüyada Asansöre Binip Aşağıya İnmek

Rüya sahibi, rüyasında asansöre biniyorsa ve aşağıya doğru inmesi yardım ve destek aramasını anlamına gelmektedir. Kişi, asansör ile aşağı katlara inerek ihtiyacı için kendinden aşağıda olan birine başvuracaktır. Bu başvurma, arkadaş çevresinden veya akrabalardan biri olabilir. Kişi, kendinden aşağıda olan birinden borç, akıl veya öneri alacaktır. Bu destek hem maddi hem de manevi yönde olabilir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Kişi rüyasında asansöre biniyor ve asansörde mahsur kalıyorsa güvendiği bir kimseden beklemediği bir hareket görmüştür. Bu beklenmedik hareket, kişiyi bir üzüntü ve keder içine sürüklemektedir. Rüya sahibi amacına ulaşamamıştır ve güvendiği birisi tarafından yarı yolda bırakılmıştır.

Rüyada Asansöre Binip Gökyüzüne Çıkmak

Eğer bir insan rüyasında asansöre bindiğini ve bu asansör ile gökyüzüne çıktığını görüyorsa bu olay farklı anlamlara gelmektedir. Bu farklı anlamlar, asansöre binen kişinin sağlık durumundan kaynaklanmaktadır. Bu rüya, eğer asansöre binen kişi hastaysa; vefata, sağlıklı ise; yüksek başarıları ve kazançlara bir işarettir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.