Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek; kişinin hayatındaki bir soruna işarettir. Kişi çevresi tarafından önceden ikaz edildiği halde gene de zor duruma düşecektir. Aynı zamanda olmayacak işler peşinde koşup parasını çarçur etmesine, arkadaşlarıyla da küçük tartışmalar yaşayacağına işarettir. Kişi rüyasında apartmanın çöktüğünü görürse, aile içinde bir kayıp ve büyük bir acı yaşanacağı yorumu yapılır.

Rüyada Apartman Temizlemek

Rüyada apartman temizlemek, yapılacak toplu işin ve el birliğinin göstergesi olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören kişi yapacağı işleri bir ekip olarak yapıp, takım işine önem veren bir kişiliğe sahiptir. Bireysellikten uzak olan kişi, mütevazi yapısıyla bilinmektedir. Bu rüyayı gören kimse, şikayetçi olduğu konularla ilgili bir konsensus sağlayıp kendisine yandaşlar bularak harekete geçecektir. Bunun sonuçlarını alacak olan kimse, kamuoyunda sesini daha gür ve daha yüksek şekilde duyurmayı başarabilecektir. Rüyasında apartman temizleyen kişinin ayrıca olumsuz anlamda çekeceği çileler vardır da denmektedir.

Rüyada Apartman İnşaatı Görmek

Rüyada apartmanı inşaatı görmek, yeni oluşacak fikirlerin ve projelerin bir işaretidir. Kişinin aklındaki karışıklığın ve düşüncülerin çokluğunun bir ifadesidir. Aklında bir sürü plan ve proje olan kişi, bunları teker teker gerçekleştirmek için harekete geçerek elinden geleni yapmaya hazırdır. Enerjik bir yapıya sahip olan kişi, başladığı işi de yarım bırakmama konusunda oldukça iyi bir ün salmıştır. Kişinin yaşayacağı zorluklar olsa da bu yolda yürümekten vazgeçmeyecektir, denir. Bu rüyayı gören kimse hedeflediği şeylere ulaşamasa bile gösterdiği çabadan ötürü fazlasıyla mutlu olup kendisiyle gurur duymasını bilecektir.

Rüyada Apartman Dairesi Satın Almak

Rüyada apartman dairesi satın almak, yakın zamanda yapılacak olan yatırımlara bir işarettir. Kişinin varlıklı olacağının ve mal mülk sahibi olacağının habercisidir. Ayrıca bu rüyayı gören kimse, yatırım yapmayı seven ve iyi de bilen birine dönüşecektir. İş hayatına merak salacak olan kişi, kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenip, işi kapacaktır. Ticaretle de uğraşabilecek olan kişi, iş dünyasında kendisine bir isim yaparak gelirlerini gittikçe artıracak ve bir iş adamı konumuna gelecektir. Ayrıca, kazandığı paranın da bereketini fazlasıyla görecektir, denir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.