Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yaptığını görmek; kişinin gelirinin artacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin oldukça tutumlu ve yok yere harcama yapmadığına da işarettir. Başka anlamıyla da rüyada alışveriş yaptığını görmek kişinin özel ve iş hayatındaki gelişmeler ve yaşanan olaylardır. Kişi kendini markette alışveriş yaparken görürse, hanesinden bolluk ve bereket eksik olmaz; talihi de ondan yanadır.

Rüyada Sevmediğiniz Biriyle Alışveriş Yapmak

Eğer rüyanızda sevmediğiniz biriyle alışveriş yaptığınızı gördüyseniz çevrenizdeki bazı hazzetmediğiniz insanlarla yüz yüze geleceğinizi işinizin sevmediğiniz kişilere düşeceğini gösterir. Yine bu kişilerle bazı ortamlarda yüz yüze gelip duygularınızı açıkça söylemenizin yakın olduğunu ve aranızdaki ilişkinin bu konuşmalar sonrasında biraz olsun düzlüğe çıkacağını da gösterir. Eğer kişi alışverişte sevmediği kişinin parasını ödüyor ise bir kişiye karşılıksız yardım yapacağını ve bu yardımın sonrasında manevi olarak da bir kısım rahatlığa ferahlığa erişebileceğini göstermektedir.

Rüyada Arazi Alışverişi Yapmak

Kişi rüyasında arazi aldığını görüyor ise bu kişinin zenginleşeceğine maddi açıdan elinin bollaşacağına ve yakınlarına maddi açıdan destek vereceğini ve yardım ettiği kişilerin de hayır duasını alacağını göstermektedir. Eğer kişi rüyasında uçsuz bucaksız bir arazi satın aldığını görüyor ise kişinin kalbinde derin boşluklar olacağını aradığı huzuru bir süre daha bulamayacağını gösterir. Kişi bağ bahçe gibi yararlı topraklar alacak ise önceden yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağını sevdiklerinden yardım göreceğini ve mutluluğa eriştiğini gösterir.

Rüyada Market Alışverişi Yapmak

Rüyada kişi kendisini markette alışveriş yaparken görüyor ise evine uzun süreli misafir geleceğini evinin kapılarını başkalarına açacağını ve yardımda bulunacağını gösterir. Yine maddi açıdan da bazı sıkıntıların geleceğini zorlukların başlanacağını ama bunun çok uzun sürmeyeceği ve edilen veyahut yapılan yardımlarla beraber bunların çabuk geçeceğini göstermektedir. Market alışverişi aynı zamanda çevrenizdeki bazı insanlara bağımlı olduğunuzu ve onların yardımına çok ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyada Kıyafet Satın Almak

Rüyada elbise satın almak korunup kollanmaya uzun bir ömre işaret eder. Yine kişinin bu elbiseler yardımıyla sıkıntılarından kurulacağını da gösterir. Kişinin rüyasında ev aldığını görmek ise evlenmeye belki de hayatınıza sevgili eş anlamında yeni birinin gireceğini gösterir. Rüyada insan satın aldığını görmek ise arkadaşlarınızın artacağına sağlam insanlarla arkadaşlık edeceğize işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.