Rüyada Ahır Görmek

Rüyada ahır görmek; bolluk ve berekete işaret eder. Rüyasında ahır gören kişinin; evinde bereket olur, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Rüyasında ahır gören kişi; elini attığı her işte başarılı olur, sırtı yere gelmez. Kişinin rüyasında bir ahırı temizlediğini görmüşse; bir konu hakkında çok sabit fikirli davrandığına, bu inadından vazgeçmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada ahır görmek hayırlara yorulur. Rüyasında ahır görmüş olan kişi gelecekte mutlu yaşayacaktır. Kişinin sıkıntıları var ise şayet gün geçtikçe bunlardan arınır, kafası rahatlar. Kişi huzuru çok zor bulur fakat kaybetmemek için elinden geleni yaparsa er ya da geç istediği gibi düzenli bir hayatı olacaktır. Rüyasında ahır gören kişi evlenme çağındaysa karşısına hayırlı bir kısmet çıkacaktır. Rüya sahibi eğer yeni bir işe adım atmaya niyetliyse bu iş, onu hayırlara ulaştıracak ve ona kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Ahırda Hayvan Görmek

Rüyasında ahırda hayvanların olduğunu gören kişi yine hayırlı işler ile karşılaşacaktır. Rüya sahibi eğer rüyasında ahırda at görüyorsa, iş hayatında bir çok güzellikle karşılaşır. At, murat demektir. Ahırda görülen at ise bu murada kavuşmanın bir ifadesi olarak yorumlanır. Rüyasında atlar ile dolu bir ahır gören kişinin sırtı yere gelmez. Arkadaş çevresi genişler ve sosyal açıdan kişi aranan biri olur. Rüyada ahırdaki hayvanlar inek ise rüya sahibi zenginlik, bolluk ve bereket ile müjdelenmiştir. Kişinin maddi kazancı artar ve kişi huzura kavuşur.

Rüyada Ahır Temizlemek

Rüyada ahır temizlemek hayırlara yorulur. Rüyasında ahır temizleyen kişi yanlış fikirlerinden uzaklaşır, doğru yolu bulur. Kişi inadından ayrılacak ve yarısı boş bardağın dolu tarafını görmeyi öğrenecektir.

Rüyada Ahır Yangını Görmek

Rüyada ahır yangını görmek pek hayırlı değildir. Rüyada görülen ahır yangını, rüya sahibinin yaptığı işlerin iyi gitmediğini işaret eder. Rüya sahibi çok aceleci, çok inatçıdır. Bu yüzden her işinin hemen bitmesini istedikçe iki ayağı bir pabuca girer ve iyi giden her şey ters döner. Kişi ayrıca etrafındaki insanlara da rahatsızlık verir. Böyle bir rüyayı gören kişi laflarına dikkat etmelidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir