Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığını görmek, çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Kimi yorumlara göre suçluluk duygusu kimilerine göre ise huzurlu günlere işaret şeklinde yorumlanan rüyada ağladığının görülmesi, hangi ruh halinde olduğunuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Rüya içerisindeki olaylar da yine rüyanın olumlu veya olumsuz olarak yorumlanmasında önemlidir. İçiniz sıkılarak ve sizi rahatsız edecek şekilde görülmüş olan ağladığınız rüyalar, yapmış olduğunuz yanlıştan dolayı suçluluk hissinizin bulunduğunu gösterir. Ağlamanıza rağmen yoğun bir kederden ve iç kararmasından bahsedilmiyorsa, sevinç gözyaşı şeklinde kendisini gösteriyorsa, bu rüyanın huzurlu günlere delalet olduğu düşünülebilir. Kavga ederek ağlamanız ve o kişinin tanıdığınız birisi olması durumunda, haksızlık yaptığınız düşündüğünüz bir konuyu işaret edebilir.

Rüyada Esli Sevgilinin Ağladığını Görmek

Eski sevgilinin olduğu rüyaların genel olarak, eksik kalmış olan duyguları gösterdiği bilinmektedir. Pişmanlıklar ya da yarım kalmış hisler, eski sevgilinin rüyanıza girmesine neden olabilir. Rüyanızda ağlaması ise kendinizi suçlamanız ve ayrılığın sizin tarafınızdan gerçekten istenmediğine yorulabilir. Aynı zamanda suçluluk duygusunun vicdan azabı şeklinde kendisini göstermesi de beklenebilir. Onu üzdüğünüzü düşünmeniz, buna örnek olarak verilebilir.

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağladığını Görmek

Yaşamış olduğunu dönemin sizi bunalttığı ve kısa zaman sonra durumun değişmeye başlayacağı, bu rüyadan anlaşılabilir. Çok daha içten rüyalardan olan hıçkırarak ağlamak, iyi niyetinizi de göstermektedir. Bu içten rüyalarda aileye de dikkat çekilmektedir. Ailenizde bulunan kişilerin olası sıkıntıları da bu rüyada hıçkırarak ağlamanıza neden olabilir.

Rüyada Sevgilinin Ağladığını Görmek

Rüyanızda ağlayan kişi sevgilinizse, sizden bir konu ya da olay hakkında beklentisinin olduğunu ve bunu dile getiremediğini anlayabilirsiniz. Sevgilinin bir isteği şeklinde de anlaşılabilecek olan bu gözyaşları, sizin tavrınıza bağlı olarak; huzurun ortaya çıkması ya da olumsuzluğun devam etmesi anlamına gelebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir