Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi, kinin atlatacağı bir hastalığın habercisidir. Bu rüya genellikle sağlığa yorumlanır. Yaşayacağınız bir rahatsızlık sonrası şifa bulmaya ve afiyette olmaya işaret eder. Rüyada ağızdan kanın boşanıp her yeri kaplaması, söyleyeceğiniz bir sözün kölesi olacağınıza ve daha sonra pişman olacağınız bazı şeylerden bahsetmeye delalet eder. Bir darbe sonucunda ağızdan kan gelmesi ise, sizden dolayı olmayan bazı nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, insanların sizin hakkınızda söyleyeceği sözlerden rahatsızlık duymaya ve üzülmeye, başınıza gelecek bir belaya ve insanların elinden ulaşacak musibete yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağzındaki Kanı Yutmak

Rüyada kişinin ağzının kanaması ev daha sonra bu kanı yutması, önceden söylediğiniz bir söze aykırı davranmaya, söz verdiğiniz bir konuda sözünüzü yerine getirmemeye, karşılaşacağınız bir soruna veya kötü insanlarla muhabbet etmeye yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya yalan söyleme anlamına gelir. Rüyayı gören kimse yakınında bulunan insanlara karşı yalancı olur ve onları kandıracak sözler söyler. Kan yutmak, bazen de sıkıntı çekme anlamına gelmektedir. Çektiğiniz üzüntüden kimseye bahsetmeyeceğinize ve tüm sıkıntıları içinize atıp, hiçbir arkadaşınıza bahsetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Ağzına Darbe Almak

Rüyada ağza darbe almak, sizin için yapılan bir uyarıdır. Yanlış konuşmalar içinde bulunduğunuza, yalan söylediğinize, insanlar hakkında konuştuğunuza, söz taşımaya ve koğuculuk etmeye yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya kişinin yapacağı bazı konuşmalardan dolayı zor durumda kalacağının göstergesidir. O nedenle rüya sahibi söylediği sözlere dikkat etmeli ve kalp kırmamaya çalışmalıdır. Ağza yumruk yemek hareketlerinizin beğenilmediğini göstermektedir.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyada ağızdan kan gelmesi, kişinin söylediği sözlere pişman olduğunun veya iç dünyasında yaşadığı bazı buhranların yansımadır. Psikolojik olarak rahat olmayan bir karaktere sahip olduğunuzu zaman zaman konuşmaktan bile korktuğunuzu gösterir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir