Rüyada Ağda Yapmak

Rüyada ağda yapmak; kişinin geçmişte yaşadıklarından tecrübe edinip, yoğrulması anlamına gelir. Kişinin en kötü durumlarda bile yıkılmaması, direnç göstermemesi olarak ifade edilir. Aynı zamanda kişinin azimle ve hırsla parasını kazanacak, sonra da büyük bir afiyetle yiyecektir. Kişi rüyada ağda yaptırdığını görürse de, bir yakınından dert alacak, çok üzülecek yorumu yapılır.

Rüyada Ağda Yaptığını Görmek

Rüyada ağda yaptığını gören kişi, olgunlaşıp büyümüştür. Bu kimse yaşadıklarından sonra iyi ve kötü tecrübeleri ayırt edebilecek bir bilinç kazanmış, hayatını buna göre ikame ettirmeye başlamıştır. Kişinin yaşadığı zor olaylar kişiye acı gelse de onu geleceğe ve hayata hazırlamıştır. Rüyasında ağda yaptığını gören kimse, yakın zamanda kendi başına bir projeye girişecektir. Bu projede bir ekip yaratmak istemeyen kişi, tek kişilik dev bir kadroyla büyük bir işe girişecektir. Bu işten alnının akıyla sıyrılıp muvaffak olacaktır. Kişinin gelecek planları da büyüktür. Vizyonunu dar tutmayan kişi, geleceğe dair sürekli yeni fikirler bulup en iyisini arama yolunda hiç durmadan ve yılmadan devam edecektir.

Rüyada Ağda Yapan Birini Görmek

Rüyada ağda yapan birini gören kişi, başkalarını gözetleyip onların yaptıklarından bir şeyler öğrenmek istiyordur, denir. Bu rüyayı gören kimse, tecrübe kazanmaya önem verir. Egosu olmayan bu kişi, başkalarına danışıp onların yaptıklarını izlemekte bir beis görmez ve bunu utanmadan yapar. Bu kişinin başkalarına karşı büyük bir saygısı vardır. Özellikle emeğe ve işe büyük önem veren kişi, çalışanın hakkını vermeyi ve takdir etmeyi de seven bir yapıya sahiptir. Bu açıdan kişinin kendi işi olması halinde iyi bir patron olacağına ve çalışanları tarafından sevileceğine dair yorumlanabilecek bir rüyadır.

Rüyada Başkasına Ağda Yapmak

Rüyada başka birine ağda  yaptığını gören kişi, kazandığı tecrübeleri ve yaşadıklarını başkalarıyla paylaşacaktır şeklinde yorumlanır. Çevresine ve topluma faydalı bir birey olmayı seven bu hayırlı kişi, pek çok hayır duası alacaktır. Yardımsever yapısıyla ön plana çıkan bu kimse, her zaman bildiklerini öğretmekten zevk alan bir yapıya sahip olmakla birlikte, bunu hiç vazgeçmeden devam ettirecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir