Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada ağaca çıkmak, yükselmek, makam ve mevki sahibi olmaktır. Çalışa kimseler için bu rüyası hemen olmasa bile zamanla iş yerinde büyük başarılar kazanacağına ve yükselip o şirkette önemli bir yere gelineceğine delalet eder. Bir kimse ağacın en tepesine çıksa, herksin gıpta ile bakacağı bir başarıya imza atar. Kavak ağacına çıkmak işte derecenizin artmasına, meşe ağacına çıkmak maneviyatınızın yükselmesine, kişinin dini anlamda doğru yolda ilerlemesine hatalardan dönüp tövbe etmesine yorumlanmaktadır. Çıktığı ağaçtan düşen kişi, makamını kaybeder ve hızlı bir şekilde yükseldiği derecesini kaybeder. Rüyada çıktığı ağaçtan atlayan, kendi hataları sonucunda bazı üzüntüler yaşar.

Rüyada Ağaca Tırmanmak

Ağaca tırmanmak, kendi azmi ve çalışmalarıyla bir yerlere gelen, küçük işlere başlayıp zamanla bu işleri büyüten, birden olmasa bile yıllar geçtikçe çalışma hayatında büyük başarılar kazanarak yüksek mama gelen bir kimsenin sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi, o anki işinde azimle çalışmaya devam ederse ileriki yıllarda kendisinden üstün konumda bulunana iş arkadaşları ile birlikte aynı pozisyonda çalışmaya başlar. Ağaca tırmanmak sabırla bir işi devam ettirmektir. Bazen de önünüzde uzun bir yaşamın olduğunun göstergesidir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek başladığınız işi bitiremeyeceğinize ve bu nedenle çeşitli sıkıntılar içinde bulunacağınıza işaret eder. Ağaç kesmek bazen de günah işlemektir. Faydalı bir ameli sonlandırmak, kişinin kendisine yarar sağlayacak bir konudan uzaklaşması, iyi arkadaşı terk etmek, işten ayrılmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Ağaca Çıkmanın Psikolojik Tabiri

Tırmanmak ve çıkmak gibi rüyalar kişinin bilinç altındaki yükselme arzusunun bir yansımasıdır. Bu nedenle rüyasında ağaca çıktığını gören kişi aslında yükselmek istiyor dur ve başarılı olma arzusu içindedir. Bu rüya insanın içindeki hırsların ve dünyevi isteklerin bir göstergesidir. Başarılı olma hırsınıza işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir