Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kestiğini görmek; kişinin kötü yollara yöneleceğine, Allah yolundan ayrılacağına işaret eder. Rüyada ağaç kestiğini gören kişinin; huyu suyu değişir, kendine zarar verecek insanlarla birlikte olmaya başlar, onlara uyup kötü işler yapmaya başlar, çevresi tarafından da saygısını yitirir, olmadık işler yaparak hem maddi hem manevi zararlara girer, bütün güvenilirliğini kaybeder.

Rüyasında ağaç kestiğini gören kişinin gittiği yol doğru değildir. Kişi yanlış sola sapmış, hayatına dair büyük ve yanlış seçimler yapmıştır şeklinde yorumlar yapılır. Kişinin kestiği ağaç, hayatının düzenine benzetilebilir. Nasıl ki ağaç bir kez kesilince yeniden eskiye dönemeyecekse, kişinin yanlış sola girmesi, hayatını tamamen akla takla etmesi de aynen böyledir. Kişi seçimlerine dikkat etmelidir. Rüyasında ağaç kestiğini gören bir insan aklından geçenleri enine boyuna sorgulamalı, ona göre harekete geçmelidir. Eğer yanlış bir şeyler yaptığının farkına varırsa acilen kendini geri çekmelidir.

Rüyada Kesik Ağaç Görmek

Rüyasında kesik ağaç gören rüya sahibi hayatının düzenini kontrol etmelidir. Yakın zamanda karşısına istemediği şeyler çıkabilir. Kişi kendini bir boşluğa düşmüş gibi hisseder. Bu boşluk onu yapmak istemeyeceği şeyler yapmaya zorlar. Kişi sonradan pişman olacağı şeyler yapar ve bu yüzden Allah yolundan da ayrılmış olur. Bu gibi durumlar rüya sahibini huzursuz ve mutsuz kılar. Rüyasında kesik ağaç gören kişiler silkelenip kendilerine gelmelidir. Uzun süreli bir moral bozukluğuna düşmek istemiyorlarsa ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdırlar.

Rüyada Ormanda Ağaç Kesmek

Rüyada orman gibi bir çok büyüklü küçüklü ağaçlar olan bir yerde ağaç kestiğini gören kişi çevresine ciddi zararlar verir. Kişi etrafındaki insanları da kendi saptığı yanlış yola çeker. Böyle bir rüya gören kişiler kendilerine çok dikkat etmelidirler.

Rüyada Ağaç Kesen Birini Görmek

Rüyada ağaç kesen birini görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında ağaç kesen birini gören rüya sahibi çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Kimden yardım aldığını iyi tartmalıdır. Ağaç kesen kişi Allah yolundan ayrılmıştır ve karşısındaki kişiyi de yanlış yola sokar. Böyle bir kişi ile işbirliği yapmadan önce rüya sahibinin çok iyi düşünmesi gerekir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir