Rüyada Ağaç Dikmek

Rüyada ağaç diktiğini görmek; kişinin hayatında yaptığı hatalardan kurtulmak için Allah’tan af dileyeceğine işarettir. Rüyada ağaç diktiğini görmek; kişinin yapacağı yardımları hayır işlerini de işaret eder. Rüyada ağaç diktiğini gören kişi; yakın bir zamanda çok güzel haberler alıp sevinecek, keyfi yerine gelecektir. Rüyada ağaç diktiğini gören kişi; Allah’a inanan, dini bütün bir kişidir.

Rüyasında ağaç diktiğini gören kişi yaradanın merhametine nail olur. Rüyada ağaç diktiğini gören kişi, yaptığı kötü işlerden, işlediği büyük ya da küçük günahlardan Allah’a sığınır ve onun merhametini, affını bekler. Bu rüya, rüya sahibi için tövbe anlamına gelir. Rüyasında ağaç diktiğini gören kişi ileride pişman olacağı işler yapmaktan kaçınmalı, imanını kuvvetlendirmelidir. Ayrıca, rüyada ağaç diktiğini görmek kişinin çevresinden güzel sözler duyacağına da işaret eder. Kişi etrafındaki insanlar tarafından da affedilecek, yüceltilecektir.

Rüyada Ağaç Diken Birini Görmek

Kişi rüyasında ağaç diken birini görüyorsa, kendisinin ağaç diktiğini görmesi ile neredeyse aynı yorumlanır. Bu kez, af ve merhamet dileyen, güzel sözler işitecek olan kişi rüya sahibi değil, rüyasında ağaç diktiğini gördüğü kişidir. Rüyada bir başkasını ağaç dikerken gören kişi hayırlı bir rüya görmüştür. Bu rüya, hem rüya sahibinin hem de rüyada gördüğünü kişinin mutluluğuna işaret eder.

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada dikilen bir ağacı sulamak, rüya sahibinin çevresinden ciddi manada iyi, yararlı, hayırlı yardımlar alacağına işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kendi diktiğini ağacı kendi suluyorsa, dilediği af ve merhametin kabulüne, bunun devamında da kişinin bu af ve merhameti korumak adına bir şeyler yaptığına işaret eder. Rüyasında bir başkasının ağacını suladığını gören kişi, değer verdiği, önemsediği ve mutlu olmasını istediği birine yardım edecek ve onu hayırlı yola iletecektir.

Rüyada Ağaç Sulayan Birini Görmek

Rüyada ağaç sulayan birini görmek de rüyada ağaç sulamak ile aynı şekilde yorumlanır. Rüyada ağaç sulayan kişi, rüya sahibine gerçek hayatta da yardım etmek istiyordur. Rüya sahibinin kendi gayretleri ile diktiği ağacı sulamak isteyen bir kişi, rüya sahibine karşı sadık, samimi ve rüya sahibinin hakkında hayırlısını yaradandan niyaz eden kişidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir