Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olduğunu görmek; hayatta yanlış tercihler yapılmasına, sahtekarlık yapmaya, Allah yolundan ayrılmaya ve günahkar olamaya işaret eder. Rüyada adet olduğunu gören kişinin, pek dindar olamadığı ve sağlık problemleri yaşayabileceği yorumlanır. Kadın için adet görmek doğuracağı erkek çocuğa işaret görülür. Bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi, yaşamda gelecek olan olumsuzlukların habercisidir ancak görenin eşi temiz huylu, dindar ise yorum Allah yolundaki bağlılığa yorumlanır.

Adet olduğunu ve kanın üzerine bulaştığını görmek, kişinin zor durumda kalmasına, türlü sorunlar yaşamasına ve maddi ve manevi olarak zarar görmesine sebep olacak durumlarla karşılaşacağına ve bu durumlardan ötürü sevdiği kişilerle arasının açılacağına alamettir. Babasının adet olduğunu görmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin başının sıkışması, sağlık sorunlarının yaşanması, çeşitli aksiliklerle karşılaşması ve dertlerle uğraşması anlamına gelir. Bir hayvanın adet olduğunu görmek, girişilen bir işte ya da ortaya konacak olan bir çalışma içerisinde meydana gelecek bir aksaklık yüzünden tüm projeden vazgeçileceğine ve verilen emeğin ve harcanan maddi kaynakların heba olacağına yorulur. Kardeşinin adet olduğunu görmek, eğitim hayatında ya da iş hayatında atılan bir adımın günden güne artan bir zarara yol açacağına delalettir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Çeşitli sıkıntılar yaşayıp günden güne artan sorunlarla baş etmeye çalışmaya, hiç beklenmeyen bir anda ve beklenmeyen bir kişiden kötülük görmeye, kurulan dostlukları istemeye istemeye bozmaya ve hane halkı ile çeşitli tartışmalar yaşamaya işarettir. Elbisede adet kanı görmek, uzun zamandan beri sağlık sorunları ile mücadele eden birinin yakın zaman içerisinde kötüleşeceğine, kardeşler arasına maddi konuların gireceğine ve gönül bağı kurulmuş olan bir kişiden büyük bir ihanet görüleceğine yorumlanır.

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Güzel bir şekilde başlayan bir işin hiç beklenmedik bir şekilde biteceğine, iş hayatında kazanılan başarıları çekemeyen kişiler yüzünden zor durumlara düşüleceğine ve çıkarılan çeşitli dedikodular yüzünden insanların gözünden düşüleceğine delalettir. Aybaşı olduğunu görmek ve ağlamak, üzerinde epey düşünülerek yapılan evlilikte istenen mutluluğa ulaşılamayacağına ve maddi açıdan başka kişilerin desteğine muhtaç olunacağına yorulur.

Rüyada Erken Adet Olmak

Büyük emekler verilerek ve borç alınarak kurulan bir işin ya da ortaya konan bir çalışmanın daha başlangıç kısmında meydana gelecek bir kriz yüzünden bir anda iflas edileceğine ve sevilen bir eşyanın kısa zaman içinde kaybolacağına işarettir. Geç adet olmak, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, baştaki dertlerin günden güne artacağına ve düzgün bir şekilde ilerleyen bir ilişkide bir tökezleme evresi geçirileceğine yorulur.

Rüyada Oruçlu İken Adet Olmak

Sevilen kişilerden birinin yapacağı hatalardan ötürü çok zor bir duruma düşüleceğine, endişe verici bir durumla yüzleşileceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına ve anne baba arasında yaşanan tartışmaların büyüyüp ayrılıkla sonlanacağına alamettir. Oruçlu iken adet olmak ve kusmak, kişinin kendisini çekemeyen kişilerin atacağı iftiralar yüzünden işinden olacağına, yeni bir iş bulma konusunda büyük sıkıntılar çekeceğine, yaşayacağı psikolojik ve maddi sorunlar yüzünden bir dönem zorlanacağına ve sürekli kendisi ile tartışacağına delalettir.

Rüyada Banyo Yaparken Adet Olmak

Aile hayatında ya da iş hayatında çok iyi ve güzel günler geçirilirken bir anda yaşanacak bazı kötü olaylar yüzünden herşeyin altüst olacağı, iş hayatında son trenin kaçırılacağı ve duygusal olarak çok aşırı tepkiler vermekten ötürü bazı konularda büyük zarar görüleceği şeklinde yorumlanır. Banyo yaparken adet olmak ve şaşırmak, sıkıntıdan kurtulmak için atılan adımların daha büyük zararlara neden olacağına ve alınan borçların bir türlü ödenemeyeceğine işarettir.

Rüyada Tuvalette Adet Olduğunu Görmek

Kişinin, uzun bir süreden beri üzerinde çalıştığı ya da peşinden koştuğu bir iş yüzünden bir çıkmaza düşeceğine, parasal olarak büyük bir yükün altına gireceğine ve birçok sorunla karşılaşacağına yorulur. Tuvalette adet olduğunu görmek ve utanmak, sağlık konularında hiç beklenmedik bir durumla karşılaşılacağı, aile hayatında büyük bir talihsizlik yaşanacağı ve uzun zamandan beri ite kaka ilerleyen bir gönül ilişkisinde sona gelineceği anlamına gelir.

Rüyada İlk Kez Adet Olmak

Rutin bir şekilde ilerleyen bir çalışmada sona gelindiği bir anda kıskançlık duyan kişiler tarafından yenilgiye uğratılmaya , aydınlık günlerin ardından karanlık ve durgunlukla geçecek bir döneme girmeye ve hayıflanmaya işarettir. İlk kez adet olmak ve korkmak, husumet, sıkıntı ve uzun bir süre devam edecek küslük olarak yorumlanır. Ayrıca, dert, keder ve gam dolu bir süreç yaşanacağına, tedavi edilen bir rahatsızlıkla ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, yapılanacak olan sabırsızca bir hamle ya da hareket yüzünden büyük bir kayba uğranacağına ve dost kapılarının bir bir kapanacağına delalettir.

Rüyada Hamileyken Adet Kanı Görmek

Yeni bir hayat için yapılan planların birer birer boşa çıkacağına, çok büyük beklentilerle girilen bir işte zarar üstüne zarar edileceğine ve şansızlıkla baş etmek zorunda kalınacağına yorulur. Doğumda adet kanı görmek, yardım edeceğini söyleyen kişilerin yalancı çıkacağına ve çok istenen bir konuda hevesin kursakta kalacağına alamettir.

Rüyada İlişkiye Girerken Adet Kanı Görmek

Beklenmedik bir anda işlerin sarpa saracağı, aksiliklerin yaşanacağı ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir. İlişkiye girdikten sonra adet kanı görmek, iş dünyasında kazandığı başarılar ve bu başarılar sayesinde kazandığı mevkiyi kıskanan kişilerin büyük uğraşlar sonunda kişiyi yenilgiye uğratacağı ve elinde bulunan imkanları kaybetmesine sebep olacağı anlamına gelir.

Rüyada Denizde Adet Olmak

Zenginliğin bir anda eriyeceğine, iş konusunda gözden kaçırılan bir durumun gittikçe daha da büyüyeceğine,  işlerin rayından çıkıp zarar getireceğine  ve birçok kişinin işinden olmasına sebep olacağına delalettir. Denizde adet olmak ve kusmak, sağlığın bozulacağına ve kısmetsiz bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada Aşırı Adet Olmak

Düşmanlık besleyen bir kişinin, kötülük yapmak için çeşitli planlar kurduğu, bu planları hayata geçirerek kişiye büyük zarar vereceği ve bir kadının iftirasına maruz kalınacağı şeklinde yorumlanır. Az  adet olmak, işlerin hayal edildiği kadar kazanç getirmeyeceğine alamettir.

Rüyada Tuvalette Adet Kanı Görmek

Eş, dost ya da akrabalardan herhangi birinin bir sıkıntısına çözüm bulmak için girilen bir işte zor duruma düşmeye, hayırlı bir şekilde başlayan bir işte zarar görmeye, sağlıktan düşmeye ve çeşitli sebeplerden ötürü kabus gibi zamanlar geçirmeye işarettir. İdrarda adet kanı görmek, çok büyük zahmetlere girileceğine ve bir arpa boyu yol alınamayacağına yorulur.

Rüyada Bekar Kızın Adet Olması

Büyük bir umutla girilen bir işten zararla çıkılacağına, çok yakın bir dosttan kötülük görüleceğine,  sıla özlemi çekileceğine ve günden güne artacak sağlık sorunlarının başlayacağına alamettir. Yaşlı kadının adet olması, hayalkırıklığı yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Adet Kanının Elbiseye Bulaştığını Görmek

İçinden çıkılması güç işlerin birbiri ardına patlak vereceğine, aksiliklerin birbiri ardına geleceğine, ayrılık yaşanacağına ve sevilen kişilerden ihanet görüleceğine delalettir. Adet kanının elbiseye bulaştığını görmek ve yıkamak, sorunlardan kurtulmak için türlü yollara başvurmaya alamettir.

Rüyada Pembe Adet Kanı Görmek

Yakın bir dostun verdiği destekle girilen bir işe uyum sağlayamamaktan ötürü sorun yaşanacağına, zamansız gelecek bir haberden ötürü maddi açıdan zor duruma düşüleceğine, eşler arasına kara kedi gireceğine ve hoşnutsuzluk duyulacak bir duruma düşüleceğine yorulur. Siyah adet kanı görmek, çok zor zamanlar geçirileceğine, elde bulunan paranın har vurup harman savurulacağına ve daha önce karşılaşılmamış kadar kötü bir zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuğun Adet Olduğunu Görmek

Yakın zaman içinde yüklü miktarda para kaybedileceğine, bazı dedikodulara ve iftiralara maruz kalınacağına, şansın bir türlü açılmayacağına ve çok güven duyulan birinden ihanet görüleceğine delalettir. Yaşlı bir adamın adet olduğunu görmek, adım atarken dikkatsiz davranmaktan ötürü maddi ve manevi olarak büyük bir krize girileceğine ve toparlanmak için destek aranacağına alamettir.

Rüyada Adet Pedi Görmek

Zor bir duruma düşmemek için çeşitli önlemler alınacağına, bu önlemler sayesinde sıkıntıların ve problemlerin kıl payı atlatılacağına, rahat bir nefes alınacak bir dönem geçirileceğine, verilecek bazı kararlar sayesinde sağlık sorunlarının düzeleceğine, maddi açıdan ferah bir döneme girileceğine ve aile bireyleri arasındaki dayanışmanın artacağına işarettir. Adet kanlı ped görmek, kötülük yapmak isteyen kişilerin amaçlarına ulaşacakları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adet Lekesi Görmek

Hayalkırıklığı yaratacak bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çileli ve üzüntülü geçecek bir döneme girileceğine, uzman olunan iş dalında iş sıkıntısı çekileceğine ve uzun süre işsiz kalınacağına delalettir. Adet lekesi görmek ve temizlemek, hastalıklarla boğuşulacağına, akrabalardan birinin kötü bir alışkanlığı yüzünden mali olarak büyük bir kayba uğranılacağına ve gözyaşı akıtılacağına alamettir.

Rüyada Başkasının Adet Bezini Görmek

İş ve aile ile ilgili olarak yaşanan sorunların sebebinin güven duyulan ve çok sevilen biri olduğu ve bu kişi yüzünden kardeşler arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağı anlamına gelir. Başkasının adet bezini kullanmak, kötü günlerin yaklaştığına ve parasal olarak neredeyse bitik bir duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada Adet Bezi Yıkamak

Sorunları ve dertleri ortadan kaldırmak için büyük bir azimle çalışılacağına, kaybedilen şeyleri geri kazanmak için büyük emek verileceğine, gurbette geçen günlerin ve ayrılıkların sona ereceğine ve bir evlat sahibi olunacağına yorulur.  Adet bezi yıkamak ve asmak, sıkıntı çeken bir kişinin yardım çağrısına kısa bir zaman içinde cevap verileceğine, eğitim konusunda birisine maddi destek sağlanacağına ve yeni bir yaşam için bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Eş, dost ya da akrabaların önayak olması sayesinde büyük bir sorunun altından kalkmaya , kötü alışkanlıklardan ve kötü arkadaşlardan kurtulmaya ve çok sevilen birinden çocuk sahibi olmaya alamettir. Adet kanı sıçratmak, rahat geçen bir dönemin biteceğine yorumlanır.

Rüyada Eline Adet Kanı Bulaşması

Beklenmedik bir anda geçekleşen kötü bir olaydan zarar görüleceği, aile büyüklerinden biri ile ilgili acı bir haber alınacağı ve uzun bir süre sıkıntı çekileceği anlamına gelir. Saçına adet kanı bulaşması, uzaktan gelen sevinçli bir haberin ardından kötü bir haber alınacağı ve beklenen kişinin gelmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Adet Sancısı Görmek

Girilecek bir işte ya da yapılacak bir çalışmada yaşanabilecek sorunlar için önlem alınması gerektiğine, eğer önlem alınmazsa pişman olunacak olaylar yaşanacağına ve verilen emeklerin heba olacağına delalettir. Adet sancısı çekmek, yaşanan sağlık sorunlarının hafife alınmaması ve üzerinde durulması gerektiğine, aksi takdirde hastalığın ilerleyebileceğine ve daha kötü sonuçlar doğurabileceğine yorumlanır.

Rüyada Adet Olmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin, günlük hayatı içerisinde karşılaştığı kötü ve canını sıkan olaylara karşı duyduğu nefretin, maddi ve manevi açıdan içinde bulunduğu açmazın bir yansıması olarak rüyası görülen adet olmak durumunun, sosyal hayattaki ve iş hayatındaki zor durumları temsil ettiği bilinmektedir. Bu yüzden, görülen rüyadaki bütün öğeler aslında gündelik hayatta yüzyüze gelinen bir olayı, durumu ya da kişiyi sembolize eder. Özellikle, iş dünyası ile ilgili olan bu rüya içine düşülen karamsarlığın, umutsuzluğun ve bir türlü bitmeyen sorunların bilinçaltısal dışavurumunu içinde barındırır. Kişinin, duygularının ve korkularının artık boyunu aştığı, günlük yaşantısından taşıp rüyalarına kadar ilerlediği, kendisini çok fazla demoralize ettiği ve içinde barındırdığı umutları da alıp götürdüğü şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir