Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, kişinin dininin fesat olduğuna delalettir. Hem erkek hem de kadınlar bu rüyayı görebilirler. Rüya sahibi adet olduğunu ardından da gusül abdesti alıp elbisesini giydiğini görmesi hem dünyada hem de ahirette isteğine kavuşması anlamına gelmektedir.

Ebu Said El-Vaiz’e göre; bir kadın rüyasında adet olduğunu görürse ve kısırsa çocuğu olur.

Es Salimi’ye göre; ihtiyar bir kadının kendisinin kirlenmiş görmesi ölüm vaktinin yani ecelinin yaklaştığına işaret eder. Eğer küçük kız çocuğu bu rüyayı görürse kızlığının bozulmasına yorulur. Bir anlamda da küçük kızın rüyasında adet olduğunu görmesi, evliliğe yakın olduğuna yakın bir zamanda evlenebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada adet olduğunu gören kişi mahremine yakınlıkta bulunur. Rüya sahibi dininin gereklerini yerine getirmez. Oruç ve namazdan uzak kalır.

Rüyada adet olduğunu gören kadın kötü diyebileceğimiz, günah bir işe bulaşır. Eğer yıkanırsa günahtan tövbe eder, üzüntü ve kederi geçer.

Rüyada Adet Kanı Olmayan Bir Kan Görmek

Rüyasında adet kanı olmayan herhangi bir kan gören kadın, bir türlü kurtulamadığı, onu karanlığa iten ve artık kendisi için alışkanlık haline getiren bir suç işler.

Rüyada Adet Olan Kadının Kocasıyla Cinsel İlişki Yaşadığını Görmesi

Rüyada adet olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi bir münasebette bulunduğunu gören bir kadın, bulunduğu şehirden kocasıyla birlikte başka bir şehre taşınırlar.

Rüyada Erkeğin Karısının Adet Olduğunu Görmesi

Karısının adet olduğunu gören kocanın dünyevi işlerinin zorlaşır. Eğer karısı iyiniyetli, güvenilir bir kadınsa dininin gereklerini yerine getirdiği dinen kuvvetlendiği anlaşılır. Erkeğin herhangi bir kadını adet olmuş görürse ilerde bir mala sahip olacağına işaret edilir. Erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi iş ve meslek çalışmalarının zora gireceği, istek ve ihtiyaçlarından yoksun kalacağına işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir