Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek, rüya sahibinin dininin fesat olduğuna delalet eder. Rüya sahibi rüyasında adet kanı görüyorsa, dini vazifelerini tam anlamıyla uygulamıyordur.

Ebu Said El Vaiz’e göre; bir kadın adet olduğunu görüyorsa ve bu kadın kısır ise çocuğu olmasına delalet eder.

Es Salimi’ye göre; eğer rüya sahibi kadın rüyasında adet kanı görüyorsa ve yaşı ilerlemiş birisiyse ecelinin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada adet kanı görmek ile ilgili farklı rüya tabirleri bulunmaktadır.

Rüyada Adet Kanı Dışında Kan Gören Kadın

Eğer bir kadın rüyasında kendisinde adet kanı olmayan bir kan görürse; suçluluk duygusuna işarettir. Rüya sahibi kadın, suçlarından ötürü pişmanlık duymaktadır ve bu duygudan kurtulmak istiyorlar. Rüya sahibinin bu duygudan kurtulması zordur ve vicdan azabı çekmeye devam eder.

Rüyada Adet Olup Gusül Abdesti Almak

Kadın veya erkek bir rüya sahibi, rüyasında adet kadı görüyorsa ve sonrasında gusül abdestini alıp kıyafetlerini giyiyorsa istediklerine ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibi dünya hayatında ve ahirette dilediklerine kavuşacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Adet Kanının Kesilmesi

Rüyasında adet kanı gören fakat bu adet kanının kısa sürede kesildiğini ve kanamanın durduğunu gören kişi için; olgunluğa delalet eder. Rüyada adet kanının kesilmesi, kişinin yaşadıkların ders çıkarttığına ve hayatta daha olgun, daha sağlam kararlar alacağına işarettir.

Rüyada Adet Kanının Durmaması

Rüyada adet kanı gören ve bu adet kanının hiç durmadan aktığını gören kişi, hayatını düzene koymakta zorlanıyordur. Rüyada adet kanının durmaması, rüya sahibinin yaptığı hataların büyüklüğünü göstermektedir. Bu hatalar hem maddi anlamda iş kaybına veya mevki – makam kaybına neden olabilir hem de manevi anlamda aile yaşantısının kötüye gitmesini gösterir. Rüya sahibi yaptığı yanlışların farkında olsa da bunları düzeltmek için bir çaba sarf etmiyordur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir