Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek; hayırlı bir rüyadır. Kişinin şansının açık olduğuna işarettir. Sağlıkla ve huzur içinde bir hayat sürecektir. Kişi kazancını artırıp, hem varlığını arttıracak hem de çevresinde büyük bir saygınlığa ulaşacaktır. Kişi çevresinde sayılan, sevilen ve el açan kimseler olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin neşeli ve hoş haberler alacağına da işarettir.

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövdüğünü gören kişi yakın zamanda pis işlere bulaşacaktır, denir. Genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Kişinin içerisinde yer aldığı belli zorlu durumlar vardır ve kişi bu durumların içerisinden çıkmak yerine daha da derin bir batağa saplanacaktır, yorumu yapılır. Rüyasında adam döven kimse, çevresi tarafından agresif ve sinirli, kendini kontrol edemeyen biri olarak görülecektir. Çizdiği imajdan dolayı rahatsız olacak olan kimse, iletişim anlamında çevresiyle sıkıntılar yaşayacak, kendi yaptığı hataları göremeyecek seviyeye gelecektir. Kişinin kendisiyle yaşayacağı zorlu bir imtihana hazır olması gerekmektedir.

Rüyada Adam Boğmak

Rüyada adam boğmak, kişinin kurtulup unutmak istediği kişiler ve olaylar olduğunun bir işaretidir. Geçmişinde ya da şu an yaşadıklarında bazı olayları kendisine sıkıntı eden kişi, bunları tamamen kökünden halletmek istemektedir. Kendisine sıkıntı veren bütün olguları yok etmek isteyen kişi, bir buhran yaşayacaktır. Ancak bu rüyayı gören kişi, daha sonra bu işi bu şekilde halledemeyeceğini fark edip daha meşru ve düzgün yollara yönelip, o yöntemleri tercih edecektir.

Rüyada Adam Öldürmek Ve Kaçmak

Rüyada bir adamı öldüren ve kaçan kişinin, aklında kendisinin dahi farkında olmak istemediği fikirler olduğu anlamına gelir. Kişinin kendi içinde yaşadığı sorunların işaretidir. Yaşanan bu kötü durum kişiyi derinden sarsarak etkileyecektir. Ayrıca kişinin son zamanlarda sosyal anlamda da çevresiyle bağlarını kopardığına yorulur. Bu rüyayı gören kimsenin sosyal aktivite konusunda biraz daha kendine gelip, açılması gerekmektedir. Eski arkadaşlarıyla bir araya gelmek bu kişiye yarayacaktır. Yine, kişinin ailesi ile olan bağlarını sağlamlaştırıp onlarla olan yakınlığını artırması da faydalı olacaktır. Rüyayı gören kimse bir başka yoruma göre son zamanlarda geçtiği yoğun dönem sebebiyle bunun stresini yaşıyordur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir