Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer dövülen kişi, hak yoldan ayrılmış, insanları kötülüğe sevke den, toplum içinde fitne çıkaran kötü fıtratlı bir adamsa, bu rüya hayra; bir Müslümanı, faydalı bir kimseyi, iyi niyetli bir kişiyi dövmek ise şerre yorumlanır. Rüyada adam döven kimse, bir günah işler, kaba bir karaktere sahip olur, insanlara arasında fitne çıkararak toplumun huzurunu bozar. Kavga ve dayak ile ilgili rüyalar genellikle ihtilafa düşüp tartışmaya yorumlanmaktadır. Bu nedenle birisi ile kavga edip onu dövmek, tartışma yaşamaya, gerçek yaşamınızda da kavga edeceğinize, bazı sıkıntılara gireceğinize işaret eder. Rüyada adam döven kişi toplum içinde rezil olacağı, insanların saygısını kaybedeceği bir olay yaşar.

Rüyada Birisi Tarafından Dövülmek

Rüyada sizi birinin dövdüğünü görmeniz, zarar görmeye, başınıza gelecek bir belaya veya musibete, kişinin hayatında birtakım olumsuzlukların olmasına işaret eder. Bu rüya, ya özel hayatınızda arkadaşlarınız ve akrabalarınız arasında, ya da iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir tartışmanın, gerginliğin olacağının göstergesidir. Rüyada dövülmek, bazı tabircilere göre, kişinin nefsini yenmesine, günahlardan uzaklaşmasına ve nefsinin isteklerine karşı gelmesine delalet etmektedir.

Rüyada Dövülen Bir Kişi Görmek

Tanıdığınız veya tanımadığınız bir kişinin dövülmesi yaşanılacak bir gerginliğin habercisidir. Rüya sahibi tüm bu sıkıntıların uzağında kalır ve olan biteni sadece izlemekle yetinir. Bu rüya sizde kaynaklanmayan sebeplerden dolayı insanların arasının bozulacağının, kavga ve tartışmaların çıkacağının, huzurunuzun bozulacağının göstergesidir.

Rüyada Adam Dövmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada adam dövmek kişinin içindeki şiddeti ve kızgınlığı yansıtabilir. Bu rüya farkında olmasak da içimizde biriktirdiğimiz sinir ve öfke harbini rüyada ortaya çıkmış halidir. İnsanlar bazen çeşitli duygular içinde bulunur ve bunları yansıtma imkanı bulamazlar. İşte rüyalar bu duyguların ortaya çıkmış şeklidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir