Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek; kişinin aile içerisindeki durumunu ifade eder. Hane içerisindeki sevinçler, mutluluklar ve hayırlı kazançlar olarak yorumlanırken, sıkıntı, dertler, sorunlar ve anlaşmazlıklar olarak da yorumlanır. Kişi rüyasında adada mahsur kaldığını görürse, elinin bollaşıp rahata kavuşacağına ya da yeni bir işe başlayacağına işarettir. Kişi adadan kurtulmak için denizde yüzüyorsa sıkıntı içinde olduğunu gösterir. Yüzdükten sonra karaya çıkıyorsa sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bir araç vasıtası ile adadan kurtulduğunu görüyorsa düşman bolluğu anlamına gelir. Kişi rüyasında adaya gittiğini görüyorsa da, miras yoluyla kalan malların aile içerisinde paylaşılacağı yorumu yapılır. Kişinin eli açık biri olduğunu ifade eder.

Rüyada  Rüyada ada satın almak

 daha çok aile içinde yorumlanır. Aile içinde sıkıntı olduğunu ifade eder. Sıkıntıların maddi anlamda düzeleceğini gösterir.  Daha çok maddiyata yorumlanır. Hane bireylerinin dışarı ile olan borcunu ödeyeceğini ve huzura kavuşacağını ifade eder. Ailenin maddi sıkıntıdan kurtulması manevi huzuru da getirir. Bireyler arasında samimiyetin artacağını, bireyler arasında sadakat ve güvenin artacağını ifade eder.  Bireylerin birbirleri ile olan ilişkisinin gelişeceğini gösterir. Maddi anlamda bir eli açıklık olduğunu ve bu durumun aileye mutluluk getireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada adaya gitmek

konusunda bir çok yorum yapılır. Adaya gittiğini gören kişinin hayatı büyük ölçüde değişir. İstenen derecede bir değişiklik olduğunu gösterir. Karanlık ve kayalıklar ile kaplı bir adaya düştüğünü gören kişi etrafındaki insanlarla tartışacak ve yalnızlıkla baş başa kalacaktır.  Yeşillikler ile dolu bir adada olduğunu gören kişinin kısmeti açılır. Hayatına ferahlık gelir. Kişi mutlu olur. Aile içinde sıkıntısı varsa çözüleceğine delalet eder. Kişi bekar ise evliliği evli ise eşi ile arasında birkaç sıkıntı çıktıktan sonra ilişkilerinin yoluna gireceğini ifade eder. Ayrıca, maddi anlamda bir gelir ifade eder. Bu gelirin aile bireyleri arasında paylaşılacağını gösterir. Kişi miras ya da borcuna karşılık aldığı parayı aile bireylerinden babası, kardeşleri ya da annesi ile paylaşacaktır. İşleri yoluna girecektir. Rüyada bir adaya gittiğini görmek, eli açık, cömert biri ile tanışılacağını ifade eder. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir