Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek, pişmanlıklar anlamına gelir. Rüyasında açık mezar gören bir kişi, mezarda gördüğü kişi ile ilgili geçmişte yaşadığı pişmanlık duygularını tekrar yaşayacaktır. Bu nedenle yaptığı hatalar için af dileyecektir. Diğer bir anlam olarak da rüyasında açık mezar gören kimse, birçok iftira ile ölecektir. Başka insanlar tarafından olmayan şeylerin varmış gibi anlatmaları, rüya sahibini uzun bir süre huzursuz yaşamasına neden olacaktır.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyada boş mezar görmek, yalnız ölüme işaret eder. Rüyasında boş bir mezar gören kimse, dünyada yaptıklarından dolayı çevresindeki insanları teker kaybedecek ve en sonunda yalnızlığı tadacaktır. Mezarın boş olması, kişinin dünyada yaptıkları ile öbür dünyaya çok az şey götürdüğü anlamını taşır.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyada görülen mezar, ölüm haberini de beraberinde getirir. Çok sevilen bir akraba ya da aileden birisi yakın zamanda vefat edecek ve o kişinin arkasından büyük acılar çekilecek. Bununla birlikte eğer aile büyüğü vefat etmiş ise, miras konusunda anlaşmazlıklar ve kavgalar çıkacaktır.

Rüyada Kazılmış Mezar Görmek

Rüyada kazılmış mezar gören kişi, başka insanların arkasından iş çevirerek kendisine bir menfaat sağlamaya çalışacaktır. Kendisine daha iyi imkanlar hazırlamak için önünde yer alan insanları karalayarak onların yerine geçme planları yapacaktır. Ancak farkında olmadan kendisi daha da gerileyecek ve insanların gözünde hiçbir itibarı kalmayacak.

Rüyada Açık Mezar Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada açık mezar, bencil insanlar tarafından görülür. Başkalarının üzülmesini kendisine dert etmeden sadece kendi mutluluğu için çaba harcayan bir kişiliğe sahip olurlar. Bu nedenle yakınındaki kişiler dışında pek sevilmezler. Rüyasında açık mezar gören kişiler, dini duyguları ön planda değildir. Günah işlemekten çekinmeyen, tövbe etmeyen, dünyevi hayatın bütün nimetlerinden fazlasıyla faydalanan insanlardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir