Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek; hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Bekar kişi rüyasında ablasını görürse bu, güzel ve hayırlı bir evlilik yapacağı anlamına gelir. Gerçek hayatta ablası olmayan birinin rüyasında bir ablası olduğunu görmesi, onun her zaman arkasında olan, tüm kötülüklerden koruyan birinin varlığına işarettir. Evli olan bir kadın rüyasında ablasını görürse bu, kız çocuk sahibi olacağı anlamına gelir. Bir erkek rüyasında ablasını görürse de, bu o kişinin emek harcamadan bir yerden para alacağı anlamına gelir.

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek, rüya sahibin alacağı müjdeli ve mutluluk verici haberlere işaret eder. Bekar birisi rüyasında ablasını görürse; yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşarak evlilik yolunda ciddi kararlar alacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada abla görmek kişinin ömrünün uzun olmasına tabir edilir. Rüyasında abla gören kişinin her zaman kendine her konuda destek olan, onu gözetip kollayan sevdiklerinin olduğuna işaret edilir. Rüyada görülen abla kadın için hayırlı evlat, erkekler içinde bol rızık ve kazanç anlamına gelmektedir.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek

Rüyada ablası olduğunu görmek, sevgi, saygı, değer görme anlamları taşır. Gerçek hayatta ablası olmadığı halde rüyasında ablası olduğunu gören kişinin, çevresi ve ailesi tarafından oldukça sevilen ve her ortamda olması istenen, özlenen biri olduğuna delalet eder. Evli bir kadının rüyasında bir ablası olduğunu görmesi bir kız evlada sahip olacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise şans oyunu veya ona benzer bir yerden para alacağına, beklenmedik bir mirasa, bol kazanca sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Ablasının Öldüğünü Görmek

Rüyasında ablasının öldüğünü görmek, gerçek anlamının aksine güzel bir rüyadır. Rüyasında ablasının öldüğünü gören kişinin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömrü olacağına işaret eder. Ablası olan bir kişi bu rüyayı görürse ablasının ömrü uzamıştır.

Rüyada Ablasını Öptüğünü Görmek

Rüyada ablasını öptüğünü görmek, rüya sahibinin şansı, bahtı, kısmeti açık olarak tabir edilir. Rüyasında ablası tarafından öpüldüğünü gören kişinin ailesine aşırı derecede düşkün birisi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ablasının Kocasını Görmek

Rüyada enişte görmek dert ve tasalardan kurtulacağına, tüm borçlarını ödeyeceğine,  iş hayatında elde edeceği başarılar nedeniyle makamının yükseleceği gibi manalara gelir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir