Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek; emniyette olmaya ve her zaman koruyup kollayan birinin varlığına işarettir. Kişi rüyasında kendi abisini görürse, çevresinde sayılıp sevilen bir kimse olacağına, zenginliğine zenginlik katıp, hayatının sonuna kadar yokluk görmeyeceğine delalettir. Kişi maddi anlamda zorluk çekmez, hanesinde her zaman bolluk ve bereket nail olacaktır. Kişinin her zaman huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada Sevinçli Abi Görmek

Rüyada sevinçli abi görmek aile içerisinde mutluluğa fedakarlığa ve huzura işarettir. Aynı zamanda abinize veyahut aile büyüklerinize karşı görevlerinizi yerinize getirdiğinize onları mutlu ettiğinizi gösterir. Başka açıdan da abinin hayatında sizi de ilgilendiren ve mutlu edecek gelişmeler olacağına ve sizin de bu gelişmelerden dolayı mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Vefat Eden Abiyi Görmek

Rüyada abinizi vefat ederken gördüyseniz eğer kendi hayatınızda ve iç dünyanızda size yardım edecek kimsenin kalmamasına zorluklarda yalnız başınıza kalacağınıza işaret eder. Etrafınızda yardım edecek çok fazla insan kalmadığına ve yardım beklediğiniz kişilerinde belli bir süre içerisinde size sırt çevirebileceğini gösterir. Rüyada olmayan abinizi ölüyorken gördüyseniz eğer hayatınızda değer verdiğiniz bir insanın hayatınızda çıkacağına bazı kavgaların olabileceğini de gösterebilir.

Rüyada Abiyle Kavga Etmek

Rüyada abinizle kavga ediyorsanız eğer iki şekilde düşünülebilir. Birincisi kardeşlerin arasında sorun çıktığı veya çıkabileceği bunun da konuşularak atlatılabileceğini gösterebilir. Eğer ki kardeşlerin arasında her hangi bir problem yok ise de kardeşlerin oturup sakince konuşmasını birbirlerinden nasihatlar almasını yardımlar almasını gösterir. Zorlukları beraberce atlatabileceğine işaret eder.

Rüyada Üvey Abi Görmek

Rüyada üvey abi görmek etrafınızda ve çevrenizde güvendiğiniz bazı insanlarına aslında gördüğünüz gibi olmadığı bazı konularda sizi yarı yolda bırakacağına ve beklediğiniz yardımları etmeyeceklerine işaret eder. İleride olacak olaylarda desteksiz kalabileceğinizi sıkıntıya girebiliceğiniz gösterir.

Rüyada Abinin Hasta Olması

Abinizin hasta olduğunu rüyada görürseniz eğer abinizin kendi içerisinde sıkıntıları olduğunu endişelendiğini ve bunda sizin de payınız olduğunu gösterir. Abinin sıkıntılarının uzun bir süre devam edeceğine sizin de bundan etkileneceğinize işarettir. Eğer kişi abisinin ölmeden önceki son anlarını görürse eğer abinin bu derin sıkıntılardan sizin yardımınızla beraber çıkacağını gösterir ki kişinin abisine yardım etmesi onunla konuşması gerekir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir