Rüyada Yanık Görmek

Rüyada yanık görmek çok hayırlıdır. Rüyada yanık görmek; kişinin talihinin açılacağına, birbiri ardına alacağı işlerle bol paraya kavuşacağına, çevresi tarafından el üstünde tutulacağına işarettir. Kişinin rüyasında bir yerinin yandığını görmesi ise hayatında hata yapacağına ve bu hatadan ders alarak bir daha böyle bir yanlış yapmayacağına işaret eder. Rüyada kişinin önceden bir yerinin yanıp iz halinde olduğunu görmesi gelecek günlerinde istediği paraya kavuşacağının habercisidir.

Rüyada yanık görmek;

Bir kimse rüyasında yanık görmüş ise bunu işlerinin açılacağına, borçlarını kapatıp rahat edeceğine ve her geçen gün artan kazancı ile eline oldukça iyi miktarda paralar geçeceğine yorumlamalıdır. Görülen yanık, kişinin her defasında güzel haberler alacağına ve birbiri ardına gelen haberlerin her seferinde çok daha güzel haber olma niteliği taşıyacağını bilmelidir. Rüya sahibinin sürekli güzel sözler işiteceğine, hediyeler alıp mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada yanık görmek her ne kadar iyi bir hal olsa da bunun tabi ki kötü getirileri de olacaktır. Mesela kişi rüyasında parmağının yanmış olduğunu görmüşse bu acı bir tecrübe yaşayacağına ya da yaptığı hatalardan ders çıkartıp tekrar etmeyeceği anlamına gelir. Kişi yaptığı hataları göz önünde bulundurup daha doğru ve akılıca davranmaya başlayacaktır.

Rüyada yanık eşya görmek;

Rüya sahibi gördüğü bu rüyadan sonra ailesi ile ilgili sıkıntılar yaşayacağını bilmelidir. Genel olarak aile mutluluğunun bozulacağına, anlaşmazlıklar olacağına ve aile içindeki huzurun kaçacağına yorumlanır.

Rüyada yanık elbise görmek;

Rüyada yanık elbise görmek rüya sahibinin maddi olarak feraha ereceğine, almak istediği her şeyi kolaylıkla satın alacağına ve para konusunda sıkıntı yaşamayacağına işaret eder.  Kişi iş konusunda çok daha iyi bir konuma yükselecektir. Böylelikle eline geçen para miktarında artış olacak ve maddi sıkıntıları olmayacaktır.

Rüyada yanık izi görmek;

Bu rüya kişinin ileride zengin olacağına yorumlanabilir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine ve istikbalinin parlak olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada yanık ev görmek;

Eğer kişi rüyada evin yandığını hatta evden kıvılcımlar geldiğini görmüşse bu sıkıntıların son bulacağına ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına işarettir. Eğer evden sadece dumanlar çıkmış ise bu rüya sıkıntıların baş göstereceğine ve rüya sahibinin zor zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yanık kokusu almak;

Kişi rüyasında yanık kokusu almışsa bu rüya sahibinin temkinli olması gerektiğine yorumlanır. Hiç umulmayan bir anda gelecek bir haber kişiyi zor durumda bırakabilir. Aynı zamanda rüya sahibi beklediği bir haberi de alabilir. Fakat genel olarak rüyada yanık kokusu almak kişinin tedbirli ve temkinli olması gerektiğine yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.