Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek, sonu kötü olabilecek bir durumla ilgili önlem alacağınıza delalettir. Olay her ne kadar tamamen gerçekleşmeyecek dahi olsa, başlangıç aşamasını yaşayabilme durumunuz olabilir. Olumsuz olabilecek olayların öne geçmek ve engellemek, huzur bulmanızı sağlayacaktır. Bu durum, sevdikleriniz ve sizin için atlatılmış olacaktır. Bu rüyadan çıkarılacak olan sonuçlar kesinlikle hayati konular üzerine olacak diye düşünülmemelidir.

Rüyada Yangın Çıkması

Sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin yaşayacak olduğu kötü günlerle ilgili görülen bir rüyadır. Huzursuzluk yaşanması, çeşitli önlemlerin alınmasına neden olacaktır. Bu önlemlere, bazı kişilerle ilişkilerin kesilmesi de dahildir.

Rüyada Yangından Kaçmak

Yaşanan sorunlardan dolayı veya bu sorunları tahmin etmeniz neticesinde bir terk etme olayının yaşanmasına işaret şeklinde yorumlanabilir. Başarısız olunan bir konu, yakın bir kişi ile iletişimin kopması buna örnek olarak verilebilir. Bulunulan mekanın terk edilmesi ve ilişkilerin koparılması, kendisini gösterebilir. Olayın büyük ya da küçük olması, rüyadaki diğer ayrıntılara göre değişmektedir.

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Yakın çevrenizden kişilerin yaşayacak olduğu sıkıntılar kulağınıza gelecektir. Aile ya da eş gibi çok yakın kişiler değil, ama sevdiğiniz insanlar şeklinde bir profilden bahsedilebilir. Sohbet sırasında anlatılacak olan dert ve sıkıntılar, moralinizin bozulmasına neden olabilir. Sizden bir yardım istenmesi de gündeme gelebilir. Örnek vermek gerekirse, borç para ihtiyacı olan bir yakınınız, sizden bunu talep edebilir.

Rüyada Yangından Korkmak

Çok daha basit ve büyütülen korkularınızın, rüyada kendisini bu şekilde gösterdiğinden bahsedilebilir. Çok daha detaylı bir değerlendirme yapmak gerekirse; gereksiz yere, takıntılı halde düşüncelerin ortaya çıkması örnek olarak verilebilir. Kaygı ve korkularınızın asıl sebebi ne olursa olsun, olması gerekenden fazla büyüttüğünüz ve bunun, çözüm için yeterince güçlü olmamanıza sebep olduğu söylenebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.