Rüyada Yalın Ayak Yürümek

Rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek; kişinin ruhen huzur bulacağına, hayatındaki dertlerden, tasalardan kurtulup feraha çıkacağına işarettir. Bir başka tabire göre ise rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek ; kişinin sağlık sorunları yaşayıp bir süre sıkıntılar yaşayıp üzüleceğine, sağlık sorunları yüzünden maddi manevi kayıplara uğrayıp kendini çöküntü içinde hissedeceğine işarettir.

Rüyada yalın ayak yürümek;

Kişinin rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmesi birçok şekilde tabir edilir. Rüyada yalın ayak yürüdüğünü gören kimse bazı tabirlere göre sağlık sorunlarından kurtulacak, iç huzura kavuşup ruh dinginliği içerisine girecek ve korku ile şüphelerinden kurtulacak demektir. Fakat bazı rüya tabirlerine göre ise tam tersi durumlar ortaya çıkacaktır. Kişinin sağlığı ile ilgili problemler yaşayacak olması ve hem maddi hem manevi büyük sıkıntılar içine girecek olması gibi. Ayrıca yalın ayak yürüdüğünü gören kimsenin eşi ile boşanma kararı alacağını da yorumlanır.

 

Rüyada yalın ayak koşmak;

Kişi rüyada yalın ayak koştuğunu görmüş ise bu işi ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacağına, işinde oldukça yüksek mertebelerde bulunacağına ve imza yetkisi olan, son kararı veren kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada yağmurda yalın ayak yürümek;

Rüya tabirlerince, rüyada yağmur görmek hayırlı işleri temsil eder. Kişinin yağmurun altında yalın ayak yürüdüğünü görmesi de oldukça hayırlı bir rüyadır. İstek ve arzuların gerçekleşeceğine, sağlık sorunlarının geride kalacağına, ne kadar dert, sıkıntı var ise hepsinin yok olacağına ve hayırlı iş teklifleri alacağına işarettir.

Rüyada ayakkabısız yürümek;

Rüyada yalın ayak yürümenin aksine, kişi ayakkabılarını kaybettiğinden ötürü yalın ayak yürüdüğünü görmüş ise bu rüya sahibinin ne kadar parası ve malı varsa hepsini kaybedeceğine yorumlanır. Rüya sahibi için gerek maddi gerek manevi birçok sıkıntı içine gireceğine delalet eder.

Rüyada yalın ayak çamurda yürümek;

Kişinin rüyasında çamur görmesi hayra yorulan rüyalardan değildir. Çamurun içinde yalın ayak yürümek başınıza kötü hallerin geleceğine işarettir.  Kişinin kötü olaylar yaşayacağı, üzüleceği bir döneme gireceğinin habercisi olan çamur, rüya sahibinin dikkatli davranması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada yalın ayak karda yürümek;

Rüyasında yalın ayak karda yürüdüğünü gören kimse, hayırlı iş ve insanlarla karşılaşacak demektir. Kişi hem maddi hem manevi anlamda daha güçlü hale gelecek ve gelecekte daha mutlu bir hayata sahip olacak demektir.

1 Yorum

  1. Gunel

    Iyi gunler. Ben Azerbaycandan yaziyorum. Bir ruya canimi cok sikdi. Ruyamda ben babamgile gitmisim cocugumla. Cok kotu hava var disarda. Yagmur yagiyor. Cok yagiyor. Hatta disari cikmali degil. Babamgilin apartmaninda isiklar sonmus her kes biryerlere kaciyor. Bende cocugumla babamla kacmak istiyorum amma ayagimda corab yok ve bir acik terlik var. Bende kacib qaynanamgile gitmek istiyorum amma babam bana cok usursun hastalanirsin gitme soyluyor. Ve bende apartmanda disari baka baka kalmisim. Ve su sirada elektrikler patliyor ve her kes cok korkuyor. Bende nasil kacacagimi beynimde dusunuyorumki, apartmandan cikib cabucak qacarim qaynanamgile. Ayagim islansa bile.Cok cok rica ediyorum benim ruyami yorumlarmisiniz? Hala ruaynin sokundayim

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.