Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek; niyeti her zaman niyetini ve düşüncesini kötülükler üzerine kurarak hareket eden birisinin varlığına işarettir. Bu kişi genelde, yapmak istediklerini fitne ve fesat üzerinden yapmaya çalıştığı için kendisinin doğru olduğunu düşünür. Oysa ki yaptıklarının sonucunda hem kendisine hem çevresine hem de ailesine büyük zararlar verdiğinin ve büyük üzüntülere neden olduğunun farkında değildir. Rüyasında yalan söyleyen kişi akılsız ve samimiyetsiz birisidir. Rüyasında yalan söyleyen kişi dini açıdan kusurlu kişidir. Olmayanı olmuş gibi gösteren veya olanı olmamış gibi gösteren kişi büyük günahtadır. Rüyasında yalan söyleyen kişi kendine ve nefsine yalan söylemiş olur ve yalan gibi büyük bir kötülüğün altına elini sokar. Bu kişi günlük yaşantısında sıkıntı çekecektir. Rüyada yalan söylemek yalan yere bir şeye veya birine şahitlik yapmaya, halk içinde huzursuzluk çıkarmaya, iftira atmaya ve dürüst insanları yoldan çıkarmaya işarettir. Rüyada yalan söyleyen kişi kendinizseniz şayet insanlar hakkında fesat düşüncelere sahip olduğunuzu ve günaha gireceğinizi gösterir. Rüyada yalan söylemek imanda zayıflığa ve yüz kızartan şeyler yapacağınıza işarettir. Dindar bir kişinin yalanla işi olmayacaktır ve yalan insanlararasında fitne ve fesatlığa işarettir. Böyle bir durumda kişi kendini korumalı ve söylediklerini tartarak, düşünerek konuşmalıdır. Ani tavırlardan kaçınmalı ve çevresine karşı önyargılı olmamalıdır.

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Haklı olunmayan bir konuda eleştirileceğinize veya üstünüze gelineceğine işaret eder. Yalan söyleyen birini gören kişi çevresinde bazı sıkıntılar yaşar ve bu konu yüzünden canı sıkılır. İftiraya ve haksız eleştiriye maruz kalındığını görürseniz kendinize dikkat etmeli ya da hal ve hareketlerinizi değiştirmelisiniz. Rüyada yalan söyleyen kişi anneniz veya babanız gibi birinci dereceden akrabanız ise size karşı samimi fakat sert eleştirilerde bulunulacağına işaret eder.

Rüyada Size Yalan Söylendiğini Görmek

Rüyada size yalan söylendiğini görürseniz; sıkıntılarınızın zamanla geçeceğine ve huzura kavuşacağınıza işarettir.  Yalan söyleyen kişi hiç tanımadığınız biriyse yakında tanışacağınıza ve yalan söyleyen o kişi tarafından bazı haksız eleştiriye maruz kalacağınıza işaret eder. Yalan söyleyen kişi sizin hakkınızda iyi  şeyler düşünmüyordur ve bu konuda kendinizi korumanız gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.