Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, berekete işaret eder. Yağmur, rüya tabirlerinde berekete ve rahmete delalettir. Rüyada yağmur altında ıslanan kişi, Allah’ın adını çokça zikir eder. Allah’ın adını zikreden kişi sağlık ve zindeliğe kavuşur.

Rüyasında yağan yağmurda ıslanan kimseye ferah bir yaşam gelir. Kişi çevresindeki sorunları içinde büyütmez ve bunlarla canını sıkmaz. Kişi sorunlarla canını sıkmaz ama onları bir kenara bırakmak yerine çözmek için emek harcar.

Rüyada ıslanmanın başka bir anlamı da Allah’ın rahmetine nail olmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada yağmurda ıslanan kişiye büyük bir mirastan pay gelecektir ve kişinin bol kazancı olacaktır.

Rüyada Sel İçinde Islanmak

Rüyasında sel içinde ıslanan veya bir çukura düşerek ıslanan kişinin ortaklığına sorunlar çıkacaktır. Rüya sahibi iş ortaklığı yaptığı kimse ile veya ev halka ile arasında tartışma yaşayacaktır. Bu tartışmanın kaynağı ise maddi olaylardır. Kazanç konusunda tartışmalar iş yaşantısıyla ve ortaklarla alakalıdır.

Rüyada Duş Altında Islanmak

Rüyasında duş altına girerek ıslandığını gören kişinin kazancı artacaktır. Rüya sahibi tüccar ise işleri artacak ve parasını katlayacaktır. Rüya sahibi devlet memuru veya maaşlı çalışan biri ise mevki, makam yükselmesi yaşayacaktır. Bu durumda kazandığı para artacaktır.

Rüyada Denizde veya Gölde Islanmak

Rüyasında denizde, gölde veya bir nehirde ıslandığını görmek, rüya sahibinin bir mirasa ortak olacağına delalet eder. Bu miras uzak akrabadan kalabilir. Büyük bir mirasa ortak olan rüya sahibi, güzel para kazanacak ve bunu olumlu yatırımlara çevirecektir.

Rüyada Çiselen Yağmurda Islanmak

Rüya sırasında yağmurun başlangıcında ve çiselemesiyle ıslanan kişi sağlık sorunlarıyla bir süre mücadele edecek ve bunları atlatacaktır. Rüya sahibi sağlık sorunları nedeniyle zor zamanlar geçirecek ve bu zor zamanlarının ardından eski sağlık günleri tekrar kavuşacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.