Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, rüya sahibinin isteklerinin geleceğini müjdeler. Beklenen bir haber veya edilen duanın sonucunun hayra yorulacağı anlamı taşır. Aynı zamanda korkulan şeylere de işaret eder. Yani gerçek hayatta kişinin manevi olarak korktuğu bir varlığın olduğu kendisine işaret edilir. Bu korkunun kişiye bazı şeylerin hatırlatması açısından önemlidir.

Rüyada görülen yağmur bir zarar meydana getirmiyorsa, rüya sahibine mal ve rızık gelir. Hayırlı işlere delalettir. Kişiye herhangi bir zarar gelmeyeceği aksine güzel şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Yağmurun her yere yağdığını görmek, aksi beklenen bir haberin, daha önce olumsuz sonuçlanan ya da ümit kesilen bir olayın tekrar gündeme gelip olumlu sonuçlar doğmasına delalet eder. Kişi bundan mutluluk duyacaktır. Eğer yağmurun sadece bir bölgeye yağdığını gören kimse, birini kaybetmekten dolayı üzüntü yaşayacaktır. Genellikle gördüğü yer bilindik bir yer ise, orada yaşayan bir tanıdık vefat edecektir. Yağmur bir haneye yağıyorsa eğer bu çok hayırlıdır. O aile içinde ne kadar hastalık, sefalet, kavga, huzursuzluk, bela, nazar, melanet varsa yok olacağına, o ev halkı için güzel ve mutluluk veren olaylar yaşanacağına, herkesin payına büyük sürprizler düşeceğine delalettir. Eğer yağmur çok pis ve bulanık şekilde yağıyorsa bu da iyiliğe işarettir ve yüz güldürecek bir gelişme olacak ve bu gelişme bir ülke, kasaba ya da köy halkına isabet edecek demektir. Yağmur olarak bir takım yiyeceklerin yağdığını görmek, hasatın artması, gelir kaynaklarının ve işlerin de çoğalmasıdır.

Rüyada Dolu Yağması

Rüyada dolu yapması, mutluluğun şiddetinin artmasına işaret eder. Çok mutlu olunacak bir haber alınacaktır. Bu haberi yakın çevresiyle paylaşıp herkese duyuracaktır. Yüzünde hep gülücük olacaktır.

Rüyada Sel Görülmesi

Rüyada sel görülmesi, bolluk ve bereket anlamına gelir. Kişinin iş hayatının yolunda gitmesi cebinden bolluğun eksik olmayacağı kabul edilir. Zengin bir yaşam sürülür. Çocuk sahibi ise, çocukları ile olan ilişki güzel olacaktır.

Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada kar yağdığını gören kişi, tertemiz yeni başlangıçlar yapar. Rüya sahibi, o ana kadar dinen yapmadıkları için pişmanlık duyar ve yeni bir başlangıç yapmak için bir adım atar. Dinin gereklerini yerine getirir, tövbe eder ve içindeki günahlardan arınır. Sadece din bakımından değil, sosyal yaşamında da değişiklikler yapılır. Rüya sahibi, kendisine yolunda sırtına yük eden şeylerden kurtulup daha rahat ilerleyebileceği bir yol seçecek ve o yolda ilerleyecektir. Bu da hayırlı sonuçlara yönlendirecek bir yol olacaktır.

Rüyada Yağmur Yağması ve Islanmak

Temiz yağan yağmurda ıslanmak şifa bulmaya, güzel teklifler almaya, iyi niyetlerle karşılaşmaya, manevi olarak güçlenmeye, hayattan daha fazla keyif almaya, gülmeye, eğlenmeye, ferahlamaya ve daha rahat yaşam koşullarına sahip olmaya alamettir. Çamurlu ve pis yağmurda ıslanmak, uğursuzluktur. Sıkıntıya neden olacak bazı olayların gerçekleşeceğine, kötü haberlerin alınacağına ve ağız tadının da kalmayacağına delalettir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Ve Şimşek Çaktığını Görmek

Bu durum korkuya neden oluyorsa yani şimşek ürkütecek kadar şiddetli ve gürültülüyse aynı zamanda çevreye zarar veriyorsa üzüntü yaşanacak demektir. Ani bir haber alarak şok olmaya, üzülmeye ve bundan olumsuz olarak etkilenmeye yorulur. Eğer şimşek çakarken gürültü çıkmıyorsa o halde önemsiz ve zararsız bir durumu kolaylıkla atlatmaya delalettir.

Rüyada Çok Yağmur Yağması

Hayatın dengelerinin bozulmasına alamettir. Aşırı yağmur hayır olarak yorumlanmaz. Tüm düzenin bozulmasına neden olacak bir belanın musallat olmasıdır. Herşey yolunda gidiyorken bir takım engeller ve aksilikler nedeniyle sağlığın bozulmasına, işlerin durmasına, kazancın düşmesine ve zarar ziyanın meydana gelmesine yorulur.

Rüyada Denizde Yüzerken Yağmur Yağması

Gönül hoşluğuna, daha önce tecrübe edilmemiş bir olaya ya da duruma, keyif verecek bir işe ya da derdi, kederi, sorunları unutturacak ve kişiye tebessüm ettirecek bir hadisenin yaşanmasına alamettir. Denizde tek başına yüzerken yağmur yağması tek başına yaşanacak bir hoşluğa, denizde pek çok kişiyle bir arada yüzerken yağmur yağmasıysa eş, dost ya da akrabayla birlikte güzel anlara şahitlik etmeye yorulur.

Rüyada Odaya Yağmur Yağması

Duaları gerçekleşmesidir. Sıhhatten, kazançtan ve mutluluktan yana edilen tüm duaların ve tutulan dileklerin kişiye nasip olması demektir. Nasiptir ve hanedeki bir kimse sayesinde tüm aile halkının da nasipleneceği büyük bir kısmete ve şansa işarettir. Fakat yağmurun dağıtacak ve heryeri yıkacak kadar şiddetli yağması iyi değildir. Hane içindeki dirliğin, bütünlüğün, dayanışmanın, iyi geçimin ve harmoninin bozulacağına alamettir.

Rüyada Güneşli Havada Yağmur Yağması

Güneşli havada herşey yolundayken ve kişi keyifliyken yağmur yağması ve huzuru kaçırması planların bozulması nedeniyle maddi zarara uğramaya yorulur. Güneşli hava kişiyi bunaltıyor ve terletiyorken yağmurun yağması ve bir ferahlık ve rahatlık hissedilmesi kötülüklerden, kötü kişilerden, beladan, borçtan ve mutsuzluktan kurtulmak demektir.

Rüyada İnsanın Üstüne Yağmur Yağması

Kişinin üzerine bardaktan boşalırcasına yağmur yağması ve onu sırılsıklam etmesi işlerde belirsizlik yaşanmasına, umutların bağlandığı plan ve projelerin havada kalması, sonuçlanması beklenen girişimlerin de uzun süre sürünmesine delalettir. Yağmurun kişide güzel hisler uyandıracak şekilde kendisinin üzerine yağmasıysa kurtuluşun başlangıcına, menfaate, kazanca, berekete ve düzenin sağlanmasına delalettir.

Rüyada Çamaşıra Yağmur Yağması

Kişiyi öfkelendirecek, emeklerine yazık edecek, vaktini boşa geçirmiş olmasına neden olacak, onu diğer işlerinden alıkoyacak bazı musibetlerin ortaya çıkmasına işarettir. Kişiye bela okutacak bir olayla karşılaşmasıdır.

Rüyada Kar Ve Yağmur Yağması

Bazı kimselerle yaşanacak soğukluğa, uzaklığa ve ayrılığa delalettir. Bazı ortaklıkların bozulması, gerek ticari, gerek kişisel ve dostane ilişkilerin noktalanması ve geri dönüşü olmayan yollara girilmesi demektir.

Rüyada Yatağa Yağmur Yağması

Dirilmeye, canlanmaya, gençleşmeye, umutlarına, hayallerine ve arzularına kavuşmaya yorulur. Beklentilerin gerçeklemesine kişinin kendini ruhen ve bedenen çok iyi hissetmesine, hem özel hayatının hem de iş hayatının düzene girmesine delalettir. Bekâr kişiler için güzel başlangıçlar ve hayırlı teklifler almasına yorulur. Evli kişiler için aile saadetinin artmasına işarettir.

Rüyada İşyerine Yağmur Yağması

İşyerini seller götürecek kadar yağmur yağması iyi değildir. İş kaybına uğramaya, müşterilerini kaybetmeye, mali borcun giderek artmasın ve ödenilemez kadar artmasına delalettir. İşyerine makul oranda yağmur yağmasıysa tam aksine ticaretin yayılması, işin artması ve hızlanması demektir.

Rüyada Ilık Yağmur Yağması

Esenliğe kavuşmaya, pek çok imkân sahibi olmaya, mal edinmeye, zenginleşmeye, yaşamın güzelliklerini keşfetmeye ve tadına varmaya alamettir. Ilık yağmurun yüzüne vurduğunu hissetmek sürprizlerle karşılaşmak, kendisine yapılacak hoşluklar ve güzelliklerle mutlu olmaktır.

Rüyada Namaz Kılarken Yağmur Yağması

Kişinin inancının daha fazla güçlenmesine, Allah için yaptığı hayırların çoğalmasına, ibadetini daha sık yapmasına, daha çok dua etmesine ve yaptıklarına karşı daha çok dua almasına alamettir. Kişinin yapmayı istediklerine daha fazla vakit ayırmasına ve onları gerçekleştirmek için olanak sahibi olmasına delalettir.

Rüyada Kırmızı Yağmur Yağması

Verilmiş sözler olduğuna yorulur. Kişinin niyetlerinin karşılığını bulması koşuluyla sadaka vermeye ya da mallarından dağıtmayı amaçladığına ve bunun için bazı kimselere teminat verdiğine delalettir. Aynı zamanda muradına ermek ve arzu edilene ulaşmak demektir.

Rüyada Camiye Yağmur Yağması

Kişinin camide ibadet ettiği sırada yağmur yağması, tövbesinin ve ibadetinin kabul olmasına işarettir. Kişinin dışarıdan camiye yağmur yağdığını görmesi, inancının güçlü oluşuna, aklından ve yüreğinden dinini hiç çıkarmadığına ve yaşamına buna göre yön verdiğine delalettir.

Rüyada Yağmur Yağması Ama Islanmamak

Yağmurun şiddetli şekilde yağıyor olmasına rağmen ıslanmamak şerli, art niyetli, kötü kalpli ve kem gözlü kimselerden, kazadan, beladan ve zarardan korunmaya, yağmurun ufak ufak atıştırarak yağmasına karşın ıslanmamak da ufak nasiplerden geri kalmaya yorulur.

Rüyada Arabanın İçine Yağmur Yağması

Amaçların istendiği doğrultuda yürümemesi ve kişinin karşına ayaklarına dolanacak bazı sorunların çıkması nedeniyle yapacağı bir işten, çıkacağı bir yolculuktan, alacağı bir maldan, imzalayacağı bir ortaklıktan geri kalması demektir. Bir girişimin kişinin kendisi dışında ortaya çıkacak bir terslik ya da zorluk nedeniyle gerçekleştirilememesidir.

Rüyada Karın Üstüne Yağmur Yağması

Çatışkıların, çelişkilerin, anlaşmazlıkların son bulmasına ve kişinin sorun yaşadığı, düşman olduğu kişilerle arasındaki buzların erimesine işarettir. Zahmetin yavaş yavaş azalmasına, çekilen derdin, sefaletin, yokluğun ve darlığın son bulmaya başlamasına, yaşamın ve ekmek kazanmanın daha kolay hale gelmesine alamettir.

Rüyada Tavandan Yağmur Yağması

Yani evin tavanının yağmur nedeniyle akması ve eve yağmur dolması hayır değil şerdir. Aile içinde ilişkilerin ve bağların kopması, geçim derdinin başgöstermesi, huzursuzluğun, derdin, uğursuzluğun ve kısmetsizliğin hüküm sürmesine alamettir.

Rüyada Gece Yağmur Yağması

Gece ansızın bastıracak ve göz gözü görmeyecek kadar yağan yoğun yağmur cefa ve zahmet çekilmesi demektir. Kötülerle karşılaşmaya, onların hainliklerine denk gelmeye, göğüslenemeyecek kadar ağır günler geçirmeye yorulur. Gece sessiz ve farkettirmeden yağacak yağmur bilakis kolaylık, ferahlık ve esenlik içinde olmaktır.

Rüyada Ağlarken Yağmur Yağması

Gözlerin gülmesine vesile olacak hayırlı gelişmelerin olacağına işarettir. Acizlikten kurtulmaya, fayda bulmaya ve başkalarına faydalı olacak güce erişmeye delalettir. Kişinin gözyaşını silmesine, neşesine kavuşmasına, aradıklarını bulmasına, ideallerini ve beklentilerini gerçekleştirme olanağına kavuşmasına alamettir.

Rüyada Düğününde Yağmur Yağması

İsabetli, hayırlı ve huzurlu bir yuva kurmaya, bu konuda doğru karar almaya ve doğru kişiyi seçmeye, bereketli bir ev sahibi olmaya, evlatlardan yana şanslı olmaya ve evlilik hayatında hep aşkla, muhabbetle, sevgiyle ve saygıyla kalmaya işarettir. Yağmurun yağıp düğünün bozulmasına neden olmasıysa şansızlık yaşamaya, pişman olmaya, kararlarından dolayı üzülmeye ve isyan etmeye yorulur.

Rüyada Sıcak Yağmur Yağması

Bir tuhaflık olacağına, daha önce görülmemiş ya da yaşanmamış bir olayın gerçekleşmesine, görenleri, duyanları ve yaşayanları hayrete düşürmesine alamettir. Halk arasında ve toplumda herkesin garipseyeceği bir durum ortaya çıkacak demektir.

Rüyada Mezara Yağmur Yağması

Uzun bir hayat sürmeye, yaşamayı sevmeye, ona sıkı sıkı bağlanmaya işarettir. Gerçekte ölmüş birinin mezarına yağmur yağdığını görmek, o kimsenin mezarı başında dua okunması ya da ruhunun hayrı için bir iyilik yapılmasının gerekliliğine alamettir.

Rüyada Aniden Yağmur Yağması

Hiç plandan ya da akılda yokken yaşanacak tatlı, hoş ve güzel olaylara işarettir. Karanlıktan kurtulmaya, engelleri aşmaya ve meşakkatten kurtulmaya yorulur. Herşeyin yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada Kâbe’ye Yağmur Yağması

Doğruluğa ulaşmaya, yüreğine kötülük, fesat ve hainlik düşürmemeye, helal ve makbul olmayandan sakınmaya ve kalbini hiç bozmamaya yorulur. İyiliğin peşinden koşmaya, ömrünü ve bedenini bu uğurda feda etmeye işarettir.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağması

Emeklerin boşa gitmesine, malların ve paranın hiç olmasına, çekilen zorluğun ve zahmetin karşılığının alınamaması, bu nedenle kişinin iki yakasının bir araya gelmemesine, yüzünün gülmemesine, elinin bolluğa ve berekete ulaşamamasına alamettir.

Rüyada Kapalı Alanda Yağmur Yağması

Kalbin sıkılmasına ve ruhun rahatsız olmasına delalettir. Mutluluğun gölgelenmesine, huzurun kaçmasına, kolay olan şeylerin zorlaşmasına, rahat yaşamanın, mutlu olmanın, keyiflenmenin ve eğlenmenin uzaklaşmasına yorulur.

Rüyada Tarlaya Yağmur Yağması

Ticaret ehli olmaya, başarıya, zafere, büyük kaynaklara ulaşmaya, büyük gelir elde etmeye, büyük lokmalarla nasiplenmeye ve pastanın en büyük diliminden kısmetlenecek kadar önemli işlerin altından kalkmaya yorulur.

Rüyada Yağmur Yağması Ve Güneş Açması

Hayal kırıklıklarının acısını unutmaya, geçmişi silmeye, gönülden yana şifa bulmaya, dalgınlığa, derin düşüncelere, karamsarlığa ve umutsuzluğa neden olan melanetlerden kurtulmaya, bedduadan, küfürden, kötü haberden, iftiradan, yalandan ve bahtsızlıktan uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Evinin Üstüne Yağmur Yağması

Sadece kendi evinin üstüne yağmur yağdığını görmek, rüyaların en hayırlı ve en güzel olanındandır. Şans elde etmeye ve herkesin imreneceği, özeneceği ve sahip olmak isteyeceği şeyleri elde etmeye, çok az kişinin ulaşılabileceğine ulaşmaya delalettir.

Rüyada Yağmur Yağması Ve Psikolojik Yorumu

Rüyada yağmurun yağdığını görmek kişide ferahlama isteği olduğu anlamına gelir. Kendisini içine düştüğü nahoş ve kötü ruh halinden ve dayanmak zorunda kaldığı kötü şartlardan çekip alacak bir güç ya da bir mucizeye büyük ihtiyaç duyduğunu ifade eder. Hepimiz bazen kendimizi sorunların ağırlığı altında ezilmiş ve sıkışmış hissederiz ve bir kaçış yolu ya da bir çıkar yol ararız. Şifa herkes için farklı şeyleri simgeleyebilir. Bazı kimseler için rüya psikolojik olarak ve bilinçaltında yağmuru işaret edebilir.

Toplum içinde yağmurun hep bereket olduğuna inanılır ki yaşamın ve insanoğlunun varlığının devamı için yağmurun yağması şarttır. Bu sadece insanın değil doğadaki tüm canlıların gereksinimidir. Dolayısıyla yağmur gerçek anlamda bereket ve şifa demektir. Yokluktan bunalmış kişilerin adeta çare olarak gördüğü yağmur gerçeği uykularında da en büyük dilekleridir. Dileklerin, isteklerin, hayallerin ve duaların uykularımızda en çok gördüklerimiz arasında olduğunun bilincindeyizdir hepimiz. Bolluk, bereket ve zenginlik elde etmek için didinen ve uğraşan insanlar psikolojik anlamda yağmur yağmasını hayır olarak görürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.