Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, bereket ile bolluk biçiminde müjdelenmektedir. Ekonomik açıdan daha iyi bir dönem yaşayacağınızı simgeleyen yağmur, ailenize hayırlı günler getirecektir. Yağmurun diğer yorumlarından birisine baktığımızda, hüznü de sembolize etmektedir. Alınacak olan bir haber karşısında mutsuz olma, ağlama gibi sonuçlar da bu rüyadan çıkarılabilir. Yağmurla ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi de ayrılık üzerinedir. Sevdiklerinizden ayrı kalacağınız günlerin yaşanmasının yakın olacağı da bu rüyaya bakarak söylenebilir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek ve Islanmak

Rüyanızdaki yağan yağmur sizi ıslatıyorsa, meydana gelebilecek olan durumlardan yoğun bir şekilde etkilenmeniz beklenebilir. Çok daha bereketli günlere ve kazanca yorumlanabileceği gibi, üzüntü ve gözyaşına da yorulabilir. Yağmurda bizzat ıslanmanızın, sonucu daha şiddetli olabilecek bir durumun meydana gelmesi olarak da değerlendirilebilir.

Rüyada Renkli Yağmur Yağdığını Görmek

Renkli yağmur, iyi ve hayırlı bir şekilde yorumlanır. Ayrılık ya da gözyaşı gibi sizi üzecek olan durumlar, bu tür bir yağmurla görülmez. Oldukça müjdeli bir haberin alınması ya da kazanç sağlanması, rüyanın ardından düşünülebilir. Peşi sıra iyi haberlerin ulaşması, renkli yağmurun sonuçların birisi olmaya adaydır. Tek renk dışında çeşitli renklerin de olması, hem iyi haberler hem bereket ve bolluğun aynı anda olabileceğini gösterir.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmakta olan yağmur, sağanak şeklinde ve hız kesmeden devam ediyorsa, yaşanacak olan durumun çok kısa bir sürede gerçekleşeceği anlamı taşır. Bolluk ve bereket konusunun bir anda kendisini göstermeye başlayacağı, bu rüya sonucunda akla gelebilir. Bu rüyanın yorumlanmasındaki olumsuz düşüncelerden bir tanesi de ani bir ölüm şeklindedir. Bu ölüm sizi fazla etkilemese bile, bir yakınız için yıkıcı etkisi olabilir. Sağanak olarak yağan yağmurunun bazı yorumlarda olumsuz olması, bu şekilde yağan yağmurun“zarar verici” etkisine bağlanmıştır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.