Rüyada Yağ Görmek

Rüyada yağ görmek; kişinin hayatı son damlasına kadar yaşayarak öleceği yorumu yapılır. Kişinin hayatta görmediği, yemediği, gezmediği yer yoktur, her güzelliği yaşamıştır. Başka anlamıyla da kişinin hep hayal ettiği aileye sahip olacağıdır. Kişi ailesine bağlı ve refah içerisinde bir hayat sunmaktadır. Kişi rüyasında yağ döktüğünü görüyorsa, parasını olur olmaz yere harcadığı yorumu yapılır.

Rüyada Yağ İçmek

Rüyada yağ içmek, kişinin yapacağı yanlış davranışların ve alacağı sorumlulukları yerine getirmeyeceğinin bir işareti olarak kabul görülür. Birçok görevi üstlenen kişi, çok çabuk sıkılan bir kişiliğe sahip olduğu için sorumluluğunu aldığı görevleri yarı yolda bırakacaktır. Bu da kişinin toplum nezdinde kötü bir imaj çizmesine neden olacaktır. Kişi, toplumun gözünde güven kaybetmiş ve saygınlığını kaybetmiş biri olarak görülecektir. Hiçbir zaman eskisi gibi değer göremeyecek olan bu kişi, yaptıklarına pişman olsa da daha sonradan bu pişmanlığı fayda getirmeyecektir.

Rüyada Yağ Aldırmak

Rüyada yağ aldırmak, insanın belli başlı takıntıları olduğunu ve bunları gereğinden fazla mesele yaptığının bir işaretidir. Kişi, psikolojik olarak rahatsız bir durumdadır. Bu, kişinin sosyal hayatına da yansımaktadır. Olası iletişim problemleri ve çevreye karşı olan duyarlılığın lüzumundan fazlaca artması olası ihtimallerden sadece birkaçıdır. Rüyayı gören kimse, çevresi tarafından da çok alıngan bir kişi olarak görülecektir. Bu yüzden kişi etrafından kendisini gerçekten seven ve onunla arkadaş olan, dost olan birilerini bulmak zorlanacaktır.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek

Rüyada yağ tenekesi görmek; hayıra, zenginliğe, iyi huya ve berekete işarettir. Bu rüyayı gören kimseye kaynağı belirsiz olan bir kaynaktan oluk oluk para akacaktır. Kişi, eline geçecek olan bu paranın zekatını vermesi halinde yaşayacağı hayırlı durumların haddi hesabı olmayacaktır.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek

Rüyada yağ bezesi görmek, irili ufaklı sıkıntıların işaretçisidir. Bu rüyayı gören kişi, bu var olacak sıkıntılarını en başta çözmekte zorlansa da, yaşadıkça çözüm yöntemleri üreterek sıkıntısından kurtulacaktır. Kişi, bu çözüm yolunda bilen ve ermiş kişilerden destek alma ihtiyacı duyacaktır. Alacağı destek sonrasında hayata düzene girecektir. Her iki cihanda da mutluluğunun kapıları sonuna kadar o kişi için açılacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.