Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, kişinin ailesine dışarıdan gelecek olan laf ve söze işaret ederken, aynı zamanda rüya sahibinin duyacağı bazı dedikodular yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine de işaret eder. Yabancı para gören kimsenin iş yerinde huzursuzluk baş gösterir ve iş değişikliği söz konusu olur. Bazı yorumcular yabancı para gören kişinin iş nedeni ile yurt dışına çıkacağına ve kariyerine başka bir ülkede devam edeceğine yorarlar. Aynı zamanda yabancı para görmek maddi anlamda çok zengin ve iktidar sahibi bir hayat sürmek anlamlarına da gelir. Görülen yabancı para hangi ülkeye aitse oraya gidileceğine de tabir edilen rüya, yaygın olarak kişinin çok para kazanacağı, atılımlar yapacağı ve bu tip işlerde başarılı olacağı anlamlarına gelir. Özellikle çok sıkıntılı bir zamanda ilaç gibi gelecek para yardımı şeklinde de tabir edilmelidir.

Rüyada Döviz Almak

Rüyasında döviz satın alan kimse, işi ile ilgili önemli yatırımlar yapar. Bu rüya aynı zamanda yeni bir ev alınacağına veya arsa gibi taşınmazların sahibi olunacağına da yorumlanır. Büyük miktarda para harcanacak işlere girişileceğine ve karlı çıkılacağına da tabir edilen rüya son derece hayırlıdır ve kişinin zengin bir yaşamı olacağına alamettir. Rüyada alınan döviz ne kadar çoksa, kazanç da o kadar çok olur.

Rüyada Döviz Bozdurmak

Sıkışık bir dönemden geçildiğine ve kişinin maddi açıdan elinin daralacağına işaret eder bu rüya aynı zamanda bazı malların veya gayrimenkullerin de elden çıkarılacağına, maddi sıkışıklığın kişinin aile ve iş hayatına da olumsuz yansıyacağına tabir edilir.

Rüyada Yabancı Para Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyasında yabancı para gören kimseler, genellikle günlük hayatlarında kısa yoldan para kazanmak isteyen kimselerdir. Zengin bir hayata özenildiğini ve tasarruflarını doğru değerlendirerek özendiği bu hayatı elde etmek isteyen kişilerin de sembolüdür. Yabancı para bazen kişinin paraya aşırı düşkün olduğunu da gösterir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.