Rüyada Tüfek Görmek

Rüyada tüfek görmek; kişinin işinde üstünlük sağlamak için tasarıları ve düşünceleri olduğu anlamına gelir. Başka anlamıyla da rüyada tüfek gören kişinin, her türlü kötülükten, beladan ve kazadan uzak olduğu yorumu yapılır. Rüyasında tüfek sesi duyan kişi, artık içinde yer eden, sakladığı bir sırrı açıklayacağı anlamına gelir. Rüyasında tüfeğin patladığını gören kişinin demir gibi bir bünyeye sahip olduğu, acının işlemediği yorumu yapılır.

Rüyada Tüfek Satın Almak

Rüyada tüfek satın almak, girilecek gizli bir işin başlangıç hazırlığı olarak kabul edilebilir. Kişi gireceği bu işi tamamen insanların hayrı için yapacak olup, kendisi bu işten hiçbir şekilde medet ummayacaktır. Kişinin yaptığı hazırlıkları meyvesini verecek ve sonunda ortaya çok güzel bir iş çıkacaktır. Bu rüyayı gören kişinin ayrıca hayatında belli yerlerde dikkatli olması önerilir. Kişinin çevresindeki tehlikelere karşı kendini daha iyi sakınıp koruması gerekmektedir, yorumu yapılır.

Rüyada Tüfek Saklamak

Rüyada tüfek saklamak, bir korkunun işaretidir. Kişinin yaşadığı olaylardan ötürü kendini suçladığı söylenebilir. Bir hata yaptığını bilen ve bunun farkında olan kişi, yaptığı işlerin ortaya çıkacağı korkusu ile yaşamaktan artık iyice bunalmıştır. Kişinin bilinç altı da bu durumdan fazlasıyla etkilenmeye başlamıştır. Kişinin bu rüyayı görmesi sosyal ortamlardan daha da fazla koparak, insanlardan daha da fazla uzaklaşacağına dair yorumlanır. Kişinin yaşadığı bu değişim sonrasında çevresi kişiye aslında daha fazla tepki gösterip, onun geçmişini daha fazla didikleyecektir. Yani, bu işten zararlı çıkan kişi rüyayı gören kişi olacaktır, denir.

Rüyada Tüfek Sesi

Rüyada tüfek sesi, yakın zamanda patlayacak büyük olayların bir işaretidir. Ortada olan karışıklıklar ve soru işaretlerinin bir bir giderilmesine artık çok fazla vakit kalmamıştır. Rüyayı gören kişinin sabrı taşmıştır ve artık ne olacaksa olsun diyerek bütün bildiklerini açıklayacaktır. Bu rüyayı gören kişi huzura kavuşacaktır ve özellikle de iç dünyasında iyice rahatlayacaktır. Üzerinden büyük bir sorumluluk yükünü atmış olan kişi, vicdan azabı duyacağı bir şeyi artık bünyesinde barındırmadığından ötürü son derece mutlu olacaktır. Kişinin bu rüyayı görmesi, ilk zamanlarda belli sıkıntılara sebep olsa da uzun vadeli bakıldığında hayırlara vesile olacaktır, yorumu yapılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.