Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek; huzura, dinginliğe, esenliğe ve mutluluğa işarettir. Kişi sevinçli ve güzel bir haber alacak ya da söz işitecektir. Kişi rüyasında papatya görürse bu, temiz kalpli, art niyetsiz ve ağırbaşlı kimselerin varlığına delalettir. Aynı zamanda kişinin hak yolunda hayırlı bir insan olduğu anlamına da gelmektedir. Kişi rüyasında papatya aldığını görürse, dargınların barışacağı, savaşların biteceği yorumu yapılır.

Rüyada Papatya Çiçeği Görmek

Çiçeklerin arasında en sessiz sakin olanı, en kalabalık olanı, aynı zamanda da kendi kendine biten, kendi ayaklarının üstünde durabilen, diğer çiçekler gibi ilgiye alakaya muhtaç olmayanıdır. Bu sebepledir ki hanımlar gülden daha çok papatyaya değer verirler. Papatyanın ne karşısındakini acıtacak dikeni vardır, ne de sürekli bakım isteyen, ilgi bekleyen hali. Bu sebeple insanlar arkadaşlarına, dostlarına papatya alırlar. Küsler barışırken saf ve temizliğinden ötürü papatya alırlar. Rüyasında papatya çiçeği görmek de bu sebeple rüyayı gören kişinin saf, masum ama bir o kadar da güçlü ve yalnız başına ayakta kalabilecek güçte olduğunun habercisidir.

Rüyada Papatya Toplamak

Rüyada papatya toplamak rüyayı gören kişinin ne kadar iyi ve temiz kalpli, kendisini çok seven arkadaşlarının olduğuna işarettir. Bu arkadaşlar onu herhangi bir sebepten ötürü değil sadece kendisi olduğundan ötürü severler ve onların dostluğu hakikidir, gerçektir; saman alevi gibi sönüp gitmez.

Rüyada Papatya Falı Bakmak

Rüyada papatya falı baktığını gören kişi birine fena halde vurulmuştur. Ona olan aşkından emin olmakla beraber karşı tarafında aynı hisleri besleyip beslemediğinden emin değildir. Bu sebeple papatya falına bile güvenir o da kendisini seviyor mu diye. Eğer kişi rüyasında hoşlandığı bir kız ya da erkek için papatya falına bakıyorsa açık açık bu kişi ile konuşmalıdır. Bu kişi ile konuşup, hislerini ona açıklamalıdır.

Rüyada Papatya Tacı Takmak

Rüyada papatya tacı takmak evli bir hanım için çocuğunun olacağına işarettir. Bu taç onun anneliğinin nişanesidir. Eğer rüyasında papatya tacını takan bir erkek ise yakında yeni bir iş teklifi alacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.