Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek; bir erkek veya bayanı işaret eder. Rüyada erkeğin güzel renkli bir papağan görmesi zeki, cana yakın, güzel bir bayanla tanışmaya ve onunla aşk yaşayacağına işarettir. Rüyada papağanı beslediğini görmek; rüya sahibinin kötü kişilerle olacak olan arkadaşlığına işarettir. Rüyada papağanı uçarken özgür görmek; güzel laf lakırdıya, papağanı bir kafesin içinde görmek; maddi açıdan zarara uğramaya işarettir.

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek, sadece bir kadını ya da bir erkeği ifade etmez, her ikisini de simgeler. Rüyasında papağan gören kişinin bazen gayri meşru işler yapan, haram para kazanan, kötü işlerle meşgul olan bir erkeğe, bazen de ilim öğrenmeye meraklı bir âlime işaret eder. Rüyasında bir papağana tasma taktığını gören kişinin kendisine hayır ve mutluluk getirecek bir evlilik yapacağına delalet eder. Rüyasında bir papağanın karnını doyurduğunu gören kişi fesat insanlara uyum sağlayarak onlarla birlikte gıybet edeceğine işaret eder. Rüyasında papağanın özgür kalarak uçtuğunu görmek rüya sahibinin mutlu olacağı güzel sözler duyacağına, papağanı hapsolmuş olarak görürse kötü niyetli insanlar tarafından dolandırılacağına delalet eder. Bir erkek rüyasında renkli bir papağan gördüyse, güzel huylu, iletişimi kuvvetli, zeki, eğlenceli, hoş sohbet bir kişiyle tanışacağına ve o kişiyle oldukça güzel bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak, kısmet olarak tabir edilir. Rüyasında papağan yakaladığını gören kişinin duygusal açıdan güzel ve mutlu edici gelişmelere neden olacak tesadüflerle karşılaşacağına delalet eder. Ayrıca rüyasında bir papağan yakaladığını gören kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata işaret eder.

Rüyada Papağan Öldürmek

Rüyada papağan öldürmek, rüyayı gören kişinin sevdiği insanlardan birinin ölümünü görerek çok üzüleceğine işaret eder. Ayrıca rüyasında papağan öldürdüğünü gören kişinin harcamalarında düzensizlik olacağına ve bütçesinin kötüleşerek maddi sıkıntı çekmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Papağan Isırması Görmek

Rüyada papağan ısırması görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, verimli ve faydalı işlerle uğraşacağına, sevinçli haberler alacağına delalet eder. Rüyasında papağan ısırması gören kişinin yakınında bulunan, dost görünümlü ancak gerçekte kötü huylu biri tarafından zarar göreceğine işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.