Rüyada Gemi Batması Görmek

Rüyada gemi batması, gerçek hayatta mücadele etmekten yorulmak anlamına gelir. Rüya sahibi, günlü dünya işleriyle uğraşmaktan kendisine vakit ayıramaz ve istediği şeyleri gerçekleştirme imkanı yakalayamaz. Sürekli bir şeyler yapmaya çalışacak olan rüya sahibi, dinlenmeye vakit bulamayacaktır, kendisine fırsat yaratamaz. Kısacası rüyada gemi batması gören kimse, dünya işlerinde boğulacaktır.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, geminin nasıl olduğuna göre ayrı ayrı yorumlanır. Geminin boyu, şekli, rengi farklı biçimlerde yorumlanır. Rüyada görülen gemi temiz, aydınlık ve ferah bir gemi ise, rüya sahibi işlerinde başarılı olur. Eğer rüyada görülen gemi pis ve bakımsız ise, işlerin bozulacağı anlamına gelir. Eğer rüyada pis bir gemi gören kişi kadın ise, adı kötü dedikodulara konu olacaktır.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz gören kimsenin arzu ve istekleri yerine gelir; kederi ve üzüntüsü gider. Rüyada deniz görmek, mal ve mülk anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibi, devlet adamı ya da alim, ilim sahibi bir insan olur. İşinde gücünde olan bir kimse olur.

Rüyada Gemi Kullanmak

Rüyada gemi kullanmak, gerçek hayatta zorlu bir süreçten rahat bir şekilde çıkılmaya işaret eder. Rüya sahibi, başka insanların da içinde olduğu ve onların da etkileneceği bir süreçte başı çekecektir ve insanları bu zor süreçten çıkaracaktır. Durumu iyi bir şekilde idare edecektir. Bunun sonucunda saygı gören bir kişi olacaktır.

Rüyada Gemi Yolculuğu Yapmak

Rüyada gemi yolculuğu yaptığını gören kimse, çok uzun sürecek bir yola girecek ve bu yolda çok fazla cefa çekecektir. Rüya sahibi, bir tercihte bulunmak zorunda kalacaktır. Hayatını yönlendirmek için bazı seçenekleri değerlendirecek olan kimse, seçtiği yolda engellerle karşılaşacaktır. Ancak bu engelleri başarılı bir şekilde atlatacak olan rüya sahibi, bu yolda ilerlemeye devam edecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.