Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek, genel olarak bir kısmetin ve bereketin ortaya çıkacağı anlamına gelir. Gelinlik ne şekilde görüldüyse, yapılacak olan rüya yorumu da ona göre şekillenebilmektedir. Beyaz ve temiz bir gelinliğin görülmesi; bir genç kız için hayırlı bir evliliğe işaret olurken, tam tersi olarak kirli ve koyu renkli gelinlik de hayırlı olmayacak bir kısmet ve evliliğe delalettir.

Rüyada Evliyken Gelinlik Giymek

Evli olunduğu halde rüyada gelinlik giymek, ailenin ekonomik olarak bereketli bir döneme gireceğine işaret olarak yorumlanabilir. Gelinlik beyaz değilse ve-veya kirli bir durumdaysa, alınacak olan kötü bir habere (ölüm gibi) yorumlanabilir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gördüğünüz gelinliği siz giymiyorsanız, gördüğünüz sadece bir gelinlikse; giyen kişinin başına gelebilecek olan hayırlı bir durumun ortaya çıkacağı anlamı çıkarılabilir. Gelinliğin ne şekilde görüldüğünün, rüya tabiri için önemi büyüktür. Temiz ve saf bir şekilde görülmüş olan beyaz bir gelinlik, o kişinin hayatında bereketli ve mutlu bir döneme gireceğine bir göstergedir. Gelinliğin kötü bir şekilde görülmesi (örneğin; kanlı bir şekilde görülmesi), yaşanacak olan sıkıntıları vurgulamaktadır.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Rüyada görülen gelinliğin rengi kırmızı olursa bu, statü artışı ya da mevki kazanımı olarak değerlendirilebilir. Yakın zamanda bir aşk ilişkisinin yaşanacağına da yorulabilecek olan kırmızı gelinlik, yeni bir heyecan anlamına gelebilir. Çeşitli yorumlarda kırmızı gelinliğin refah artışı şeklinde yorumlandığı ve hamilelik dönemine işaret ettiği de bilinmektedir.

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek

Rüyada siyah renkli gelinliğin görülmesi, genel olarak ölümle bağdaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra; istenmeyen olayların ortaya çıkması da siyah gelinlik görülmesi ile meydana gelebilir. Gerçekleşmesini beklediğiniz bir olayın hayırlı bir şekilde sonuçlanmayacak olmasını da temsil eden siyah gelinlik, iyi rüyalara arasında sayılmaz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.