Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada gelinlik giydiğini görmek, genellikle bekarlar için evlilik ve hayırlı bir kısmettir. Gerçek hayatında evlenmek isteyen bir kişinin rüyasında gelinlik giydiğini görmesi, yakın zamanda istediği gibi birisi ile karşılaşarak mutlu bir yuva kurmasına, nikâh, nişan, düğün gibi organizasyonlara ve etkinliklere yorumlanır. Rüyada evli bir kadının gelinlik giymesi evliliğindeki sorunların biteceğine ve eşi ile arasında çıkan tatsızlıkların sona ereceğine işarettir. Rüyada dul bir kadının gelinlik giymesi de evlilik manasına gelir. Yaşlı bir kadının gelinlik giymesi ise bazen ecelin yaklaşmasına bazen de kişinin ahirette elde edeceği büyük mükafatlara ve mutluluklara yorumlanır. Genlikle dolaşmak, arzu ve isteklerin yerine gelmesidir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada görülen beyaz gelinlik murattır. Bu evlilik olabileceği gibi özel hayatınızda arzu ettiğiniz ve gerçekleşmesini istediğiniz herhangi bir şey de olabilmektedir. Beyaz ve yeni bir gelinlik gören kimse, hiç beklemediği anda çok büyük menfaatler elde eder. Aynı zamanda bu rüya sağlık anlamına da gelmektedir. Özellikle hasta bir kişi bu rüyayı görse yakında şifa bulur ve hastalıklarından kurtulur. Yeni ve güzel bir gelinliği gören ve bu gelinliği giyen kişi, hayatındaki olumsuz durumlardan kurtularak isteklerine kavuşur.

Rüyada Eski Ve Kirli Gelinlik Görmek

Rüyada eski ve kirli gelinlik, başınıza gelecek bir bela veya yaşayacağınız bir zarardır. Bazen bu rüya evlilik hayatınızda meydana gelecek sorunlara işaret eder. Kirli bir gelinlik giyen kişi birtakım tatsız durumlarla karşılaşır. Bazen de bu rüya kendinize uygun olmayan bir kimse ile evleneceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada gelinlik giymek genellikle içinizdeki evlenme isteğini ve yuva kurma arzusunu göstermektedir. Evliler içinse bu rüya evliliğinizle ilgili birtakım problemler yaşadığınızın göstergesidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.