Rüyada Gece Görmek

Rüyada gece görmek; huzursuzluğu, karamsarlığı işaret eder. Rüyasında gece gören kişi; toplum tarafından pek sevilmez, çünkü bir işin ucundan tutmak istemeyen ehli keyif birisidir. Rüyasında gece olduğunu görmek; kişinin yapacağı işlerde bir takım pürüzlerle karşılaşacağına, mutsuz olacağına da işaret eder. Kişinin rüyasında karanlık görmesi de toplum tarafından tavır ve davranışlarıyla kınandığının işaretidir.

Rüyada Gece Olduğunu Görmek

Rüyada gece olduğunu görmek, pek olumlu yorumlanmaz. Rüyada gece olduğunu görmek rüya sahibinin bir takım maddi sıkıntıya gireceğinin işaretçisi olabilir. Rüyasında gece olduğunu gören kişinin dini açıdan bazı eksiklikleri olabilir. Rüya sahibi dindar bir kişi ise bu dönemlerde ibadetlerine özen göstermelidir. Kişi rüyasında dünyayı tamamen karanlık bir şeklinde görürse, rüya sahibinin bir takım endişelerinin olduğunu anlayabiliriz.

Rüyada Gece Yürümek

Rüyada gece yürümek, rüya sahibinin gücünü gösterir. Rüyasında gece yürüdüğünü gören kişi, hayatında el attığı her işten başarı ile çıkacaktır şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin yaptığı her iş ona uygun olacaktır. Rüya sahibi büyük çoğunlukla planladığı her işi yapar. Bu işleri yaparken de oldukçaakıllı davranır. Akıllıca davranışının sonunda da hak ettiği başarıyı elde edecektir.

Rüyada Gece Yıldızlar Görmek

Rüyada gece yıldızlar görmek, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyasında gece yıldızlar gören kişinin hayatı mutluluk içinde geçer. Rüyasında gece yıldızlar gören kişi, şansı açık olur. Rüya sahibi hayatının büyük çoğunda para sıkıntısı çekmez. Rüya sahibinin kazancı her zaman kendisine yetecek kadar olur. Rüyasında gece yıldızlar gören kişinin kısmeti de açılır. Rüyasında gece yıldızlar gören kişi yaptığı işlerde dikkatli davranan biridir.

Rüyada Kandil Gecesi Görmek

Rüyada mübarek bir gece görmek çok hayırlıdır. Kişi rüyasında Kadir, Berat, Mevlüt Gecesi görürse, hayatında çok güzel bir dönem açılıyor demektir. Rüya sahibinin ömrü sürekli huzur içinde geçecektir. Rüya sahibi kendini daha önce hiç hissetmediği kadar mutlu hissedecektir. Bu rüyayı gören kişi Allah’ın affını kazanır şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada Cuma gecesi görmek de böyledir. Rüyasında Cuma gecesi gören kişinin Cuma Suresi’ni okuması önerilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.