Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak, canlılık ve hayata, kişinin bu dünyada hayırlı işlerle meşgul olup kendisine güzel bir iş kurmasına delalet eder. Bahçeyi sulayıp onun yemyeşil olduğunu gören kişinin tüm arzu ve istekleri gerçekleşir. Bu rüyayı gören kimse, hem ahret hem de dünya yaşamında güzelliklere ve hayırlı şeylere kavuşur. Bahçe sulamak güzel ameller olarak da yorumlanabilir. Kendisini boş işlerden alıkoyan ev daima güzel ameller peşinde koşan, insanlara yardım etmeyi seven bir kadın veya erkeğin göstergesidir. Rüyasında bahçe sulayan kimse, cami, okul gibi topluma hizmet eden ve öldükten sonra da adının yaşamasını sağlayacak olan bir mimari yapı ortaya koyar ev kendisinden sonra birçok kimse oradan yararlanır.

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada görülen bahçe bazı alimlere göre kişinin ahretteki hayatının iyi olması anlamına gelir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse hayatı boyunca hayırlı amellerde bulunarak dünyasını ve ahretini cennet yapar. Bahçe yeşilse, canlıysa ve güzelse, gelecek olan hayırlara ve iyiliklere bir işarettir. Bahçenin kuru olması, çiçeklerin solması iyi sayılmaz. Bu rüya başınıza gelecek bir musibet anlamını taşıyabileceği gibi iç dünyanızın kötülüğüne, amellerinizin makbul olmamasına da yorumlanır.

Rüyada Bahçeye Çiçek Dikmek

Rüyada bahçeye dikilen ağaç ev çiçek, gören kişinin iyi amelleri ve ibadetleridir. Bu nedenle bahçeye diktiğiniz bitki ne kadar gösterişli ve güzelse ibadetleriniz de o kadar makbul ve hayırlıdır demek olur. Bahçeye solmuş çiçekler diken kimse bu nedenle ibadetlerine özellikle de namazına dikkat etmelidir. Zira bu rüya bazı yanlışlarınız olduğunu gösterir.

Rüyada Bahçe Sulamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada bahçe sulamak, kişinin canlanma ve yenilenme isteğinin bir göstergesidir. Çünkü bahçe canlıdır ve yeşildir. Sizde de uzun zamandır kafanızı kurcalayan sıkıntı ve üzüntülerden kurtulma arzusu vardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.