Rüyada Arkadaşını Görmek

Rüyada arkadaşını görmek, ticari hayatınızın iyi yönde gelişmesine işaret etmektedir. Bu olumlu gelişme, işlerinizin önüne açacaktır ve maddi anlamda zenginliğe doğru ilerleyeceksiniz. Rüyasında arkadaşını gören rüya sahibi, mevki ve makam anlamında da yükselişe geçer. Yine ticari başarıda olduğu gibi, burada da maddi zenginlik sağlanır.

Rüyada görülen arkadaşın iyi birisi mi yoksa kötü birisi mi olduğunun önemi bulunmaktadır. Rüyada iyi bir arkadaş görürseniz; bu uzun ömrün işaretidir. Rüyada iyi arkadaş görmek, sağlığın ve zinde olmanın habercisidir. Bu da ömrünüzü uzatacaktır. Rüyada görülen arkadaş kötü birisi ise; sinirlerinize hakim olmanız gerektiğinin habercisidir. Kötü arkadaşı görerek sinirlenebilirsiniz, bu durumda sakinleşmelisiniz.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada arkadaş ile kavga etmek bir pişmanlık gösteridir. Bu pişmanlığın sebebi ise arkadaşınıza verdiğiniz bir sırdır. Arkadaş demek, sır demektir. Fakat bu sırrı verdiğiniz arkadaşınıza karşı güveniniz azalmışsa ve kavga ettiyseniz, bundan dolayı pişmanlık duyarsınız.

Rüyada Arkadaşını Mutlu Görmek

Eğer bir kişi rüyasındaki arkadaşının mutlu olduğunu görüyorsa, bu mutluluk ona da geçer. Arkadaşının mutlu olması rüya sahibini de mutlu eden bir durumdur. Bu mutluluğun ölçütü, arkadaşına ne kadar bağlı olduğuna göre değişir. Rüyasında mutlu olduğunun gördüğü arkadaşını çok seviyor ve sayıyorsa; rüya sahibine de manevi anlamda büyük mutluluklar uğrayacaktır. Eğer rüyasında mutlu olan arkadaşını az seviyor ve sayıyorsa; daha az bir şekilde mutlu olacaktır.

Rüyada Arkadaşını Hasta veya Üzgün Görmek

Eğer rüya sahibi rüyasından bir arkadaşını görüyorsa ve bu arkadaşı üzgün veya hasta ise ondan kötü haberler bekleyecektir. Rüyada bir arkadaşın sağlık durumunun kötü olması veya bir sebepten dolayı mutsuz olması, onun adına üzüleceğimize delalet eder. Gerektiği durumlarda bu üzüntüyü paylaşmak ve arkadaşı teselli etmek gerekir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.